TEKNOLOJİ

Airpods 3 Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar Olacak? Sağlığınızı Kontrol Edin!

Apple’in önümüzdeki günlerde çıkarmayı planladığı AirPods 3 modeli özellikleriyle ilgili yeni bilgiler açığa çıktı. Sağlık konusunda da önemli adımlar atılacağı kesinleşti.

Apple’ın önümüzdeki dönemde tanıtmayı planladığı yeni nesil AirPods modelleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Yeni nesil Apple AirPods modeli ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Kablosuz kulaklık pazarında AirPods modelleri ile hatırı sayılır bir paya sahip olan Apple, yeni modeliyle birlikte çıtayı daha da yukarılara taşımaya hazırlanıyor. Elbette aklınıza şu soru gelebilir? Bir kablosuz kulaklık daha ne gibi yenilikler sunabilir?

Malum AirPods Pro ile birlikte aktif gürültü engelleme özelliği, şeffaf mod gibi yenilikler gelmişti. İlk AirPods modeline göre daha küçük ve daha estetik bir tasarıma sahip olan AirPods Pro tam anlamıyla beklentileri karşılayan bir model oldu.

Lakin yeni Apple AirPods ile birlikte Apple’ın kablosuz kulaklıkları daha da fonksiyonel olacak.

Nabız ve Oksijen Seviyenizi Görebileceksiniz

Cupertino merkezli şirket kulaklık içerisine yerleştireceği sensörler sayesinde kullanıcıların nabzını ve kandaki oksijen seviyesini ölçebilecek. Bu sayede spor yaparken Apple Watch’ı ya da akıllı bilekliğinizi aktif olarak kullanmanıza gerek kalmayacak.

Yeni nesil Apple kablosuz kulaklığın ne gibi yeniliklerle geleceği henüz netleşmiş değil. Lakin söz konusu Apple olduğunda çok da fazla bir şey beklememek gerekiyor. Şimdilik nabız ve kandaki oksijen seviyesini ölçen bir AirPods rakiplerine fark yaratabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı