Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

AK Parti’den 500.000 Kişi İçin İdari Para Cezası Af Teklifi!

AK Parti tarafından meclise sunulan yeni teklife göre, kural dışı tartılardan dolayı idari para cezası alan toplam 500.000 kişiye af gelmesi öngörülüyor. Bu hususta teklif kabul görürse idari para cezası bulunan 500.000 kişi affedilecke.

AK Parti’den 500.000 Kişi İçin İdari Para Cezası Af Teklifi!
  • 07.12.2018

AK Parti’nin Meclis’e verdiği yeni yasa teklifine göre kural dışı tartılar nedeni ile idari para ceza alan yaklaşık 500 bin kişinin bir defaya mahsus affedilmesi öngörülüyor.

YAPILANDIRMA BORÇLARINI ÖDEMEYENLER İÇİN… TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen torba teklife, Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun kapsamında, yapılandırma başvurusunda bulunduğu halde belirtilen süre içerisinde tutarları ödemeyen mükelleflerin, bu ödemeleri 2019 yılı Ocak ayı sonuna kadar yapmaları şartıyla yeniden yapılandırmadan yararlandırılmaya devam etmeleri hükmü eklendi.

MADENCİLİK SEKTÖRÜ İÇİN… Türkiye’deki madencilik faaliyetlerinin geliştirilmesini ve madenlerden elde edilen katma değerin ülke içerisinde kalmasını hedefleyen, kaçak üretim ve sevkıyatın engellenmesi amacıyla söz konusu filli gerçekleştirenlere ilave yaptırımlar getiren kanun teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ