Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: 5,92 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,62

AK Partili Vekil Şehri Sinirlendirecek Sözler Sarf Etti! “Zonguldaklıyım Demekten Utanıyorum”

CHP’li Zonguldak Belediyesi’ni hizmet vermemekle suçlayan ve hizmetin 0 olduğunu ileten AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, artık birisi sorduğunda Zonguldaklı olduğunu söylemekten utanç duyduğunu dile getirdi. Uçar’ın bu sözleri Zonguldaklılar tarafından büyük tepki aldı.

AK Partili Vekil Şehri Sinirlendirecek Sözler Sarf Etti! “Zonguldaklıyım Demekten Utanıyorum”
  • 27.02.2019

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’ın geçen Cumartesi günü partisinin Zonguldak Belediye Başkan adayının tanıtım toplantısında söylediği sözler Zonguldak ve ilçelerinde tartışma yarattı.

“ZONGULDAKLIYIM DEMEKTEN UTANIYORUM”

Geçen Cumartesi günü partisinin Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan’ın proje ve Belediye Meclis üye adayları tanıtım toplantısında konuşan AK Partili Hamdi Uçar, CHP’li Zonguldak Belediyesi’ni hizmet üretmemekle suçlarken, “On yıldır bu şehirde yaşıyorum. Bu şehrin sahibi ve sakiniyim. Zonguldaklıyım demekten utanıyorum” dedi.

SÖZLERİ TEPKİYE NEDEN OLDU

2002 yılında AK Parti Merkez İlçe Başkanı, 2006-2015 yılları arasında da AK Parti Zonguldak İl Başkanı olarak görev yapan AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’ın bu sözleri hem Zonguldak il merkezinde hem de ilçelerinde tepkiye yol açtı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ