GÜNDEM

Akıl Almaz Cinayet Hakkında Önemli Gelişmeler

ATV ekranlarında alışık olduğumuz Müge Anlı İle Tatlı sert programında ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Uzun süredir ortaya çıkarılmaya çalışılan Pınar Kaynak cinayeti gelişmelerinde şok olaylar ortaya çıktı. Olayların son dakika gelişmesine göre, Trabzon’daki bu akıl almaz cinayetin duruşması ertelenip, genişletilerek incelenmesi kararı açıklandı. Ölümünün üstünden 2.5 yıl geçen ve vahşice katledilen Kaynak, üzerinde bulunan sperm ve DNA örneklerinden dolayı öldürülmeden önce birçok kez tecavüze uğradığı bilgisi ortaya çıktı.

Televizyonda her gün izlediğimiz, hunharca işlenen cinayet hakkında yeni gelişmeler açıklandı.

Pınar Kaynak’ın katili İle Alakalı İddialar

Uzun süredir ekranlarda gelişmelerini takip edebildiğimiz cinayet ile ilgili yeni gelişmeler değerlendirildi. Programda canlı yayına bağlanan bir seyirci tarafından söylenen iddialara göre cinayetin olduğu gece genç kızın arabaya zorla bindirildiğini ve olayın aileler arasındaki hesaplaşma olduğunu sandığını açıkladı. İsmini söylemeyen izleyicinin anlattıkları şüphelilerin anlattıklarıyla örtüştüğü için dikkatleri üzerine topladı. Diğer yanda ise Pınar Kaynak’ın arkadaşı olan Çağla Hanım söyledikleri ile herkesi şok etti.

Şüpheliler Mahkeme Karşısındalar

Trabzon’da olan davasında Arın ve Nuri isimli iki kişinin tutuklanması için Kaynak’ın avukatı mahkemeye başvuru yaptı. Ancak Arın ve Nuri hakkında ki tutuklanma talebi mahkeme tarafından onaylanmadığı bilgisi verildi.

Tecavüz İddialarının da yoğunlaşmasıyla beraber emniyet kuvvetleri ve Müge Anlı takımı konuyu açıklığa kavuşturmak için önemli gelişmelerin ortaya çıkmasında yardımcı oldu . Kan donduran cinayet canlı yayında her bölümde gelişmeye devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı