GÜNDEM

Aldatıldığını Öğrenen Kadın Cinnet Geçirip Kocasını Öldürdü!

Sorgun’da Felaket 

Yozgat Sorgun ilçesinde meydana gelen akıl almaz olay, fiziksel temasın zararlarını yine gösterdi. Aldatıldığını öğrenen kadın adama hesap sormak istedi. Ancak tartışmaları sözlü kıvılcımlarla felakete dönüştü. Mahalle sakinlerinden yardım gecikti.

Kocasının eşini aldatmasıyla ortaya çıkan olay, Ahmetefendi mahallesi 3081 sokak’ta ev içerisinde dün gece meydana geldi. 2 çocuğa sahip olan çift, olayın akşamında tartışmayla birlikte gelen kavgaya tutuştu. H.Y., aldatan kocası Ekrem Yılmaz’a karşı sinirini tutamadı. kavganın daha da şiddetlenmesiyle, H.Y kendine hakim olamadı.

 

Çocuklarını Alıp Gitmek İstedi

Tartışma biraz hafifledikten sonra kadın çocuklarını alıp gitmek istedi. Ekrem Yılmaz, kadının gitmesine izin vermeyip, kavgayı tekrar şiddetlendirdi. 10 yıllık evlilikleri bir anda hiç olan çift, Ekrem Yılmaz’ın kavgayı arttırmasıyla felakete dönüştü. Fiziksel temas arttıkça şiddetlenen kavga,  H.Y.’nin eline bıçak alıp kocasını bıçaklaması ile sonlandı.

Kavganın seslerinden telaşlanan komşular, gerekli ihbarları yaptı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ve polisleri gördükleri karşısında çaresiz kaldı. Sağlık ekiplerinin onayı ile Ekrem Yılmaz’ın yaşamını kaybettiği bildirildi. Polis incelemeleri yaparak, kadını gözaltına aldı. Emniyette işlemleri yapılan kadın, ardından adliyeye sevk işlemi yapıldı.

Çocuklar Olayı Kaldıramadılar

Ağlamalarını ve çığlıklarını saklayamayan çocuklar, olay karşısında psikolojik çöküş yaşadı. Çaresiz ve kimsesiz kalan çocuklar için işlemler başlatıldı. Aynı anda annesini ve babasını kaybeden küçük çocuklar, ağlarken, “kime gideceğiz” şeklinde hüsranda bulundular.

 


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı