TEKNOLOJİ

Apple, iPhone 12’nin tanıtımını ne zaman gerçekleştirecek? İddialar gecikeceği yönünde

Apple, çıkaracağı iPhone 12 ile şüphesiz teknoloji gündemini üzerine çekecek. Fakat gelin görün ki tanıtım hakkında gecikeceği iddiaları var.

Çıkardığı telefonlarla adından sıklıkla söz ettiren ve satış rekorları kıran teknoloji devi Apple, yeni çıkan iPhone modellerinden alabilmek için günlerce mağaza önünde bekleyen insanları düşündüğümüzde oldukça üzücü bir haberle karşımıza çıktı.

Nitekim bu haber iddia kapsamında olsa dahi, önemli kaynaklar bu tanıtımın erteleneceği yönünde fikir bildiriyor. Bu iddiaların hemen öncesinde Apple ile içli dışlı önemli tedarik işinde bulunan bir firmanın CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre iPhone 12’nin tanıtımı sonraki aya aksayabilir.

Apple tanıtımı geciktirebilir

Apple’dan beklenen tıpkı her sene yaptığı gibi bu Eylül ayında da çıkaracağı yeni telefonları tanıtması yönünde. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde Apple kullanan kitleyi ve bu kitlenin ne kadar büyük bir bağ ile Apple telefonlarına bağlandığını düşünürsek, erteleme kararı herkes için kötü olacaktır. Rakip firmaların ekmeğine bal süren bu karar doğru ise Apple’dan maddi açıdan ufak çaplı bir zarar dahi beklenebilir.

Akıllı telefonlar hakkında sızıntı bilgileri paylaşan Leaker Jon Prosser kaynaklı bir rapor baz alındığında iPhone 12 tanıtımı gerçekten de gecikebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı