TEKNOLOJİ

Apple, iPhone XR’yi Değiştirerek Yeniden Satışa Sunuyor!

Apple, son zamanlarda oldukça beğenilen yeni modeli iPhone XR üzerinde değişiklik yaparak yeniden satışa sunacak!

Akıllı telefon pazarının önde gelen üreticilerinden olan Apple, son zamanların en çok tutan iPhone modelini yenileyerek tekrardan kullanıcıya sunuyor.

iPhone modellerinin 12. Halkasını tanıtmaya az bir süre kalsa da ABD merkezli üretici boş durmuyor. Yapılan araştırmalara göre son zamanların en çok satan Apple modelini değerlendirmek isteyen şirket, cihazı “yenilenmiş” olarak bir kez daha satışa sunuyor. Ayrıca bu telefonun fiyatlarında da çeşitli indirim fırsatları tüketicileri bekliyor. Ancak tüm bunların şimdilik yalnızca ABD için geçerli olduğunu baştan vurgulayalım.

Apple’dan bir hamle daha! Yenilenmiş iPhone XR geliyor!
Teknoloji dünyasının dev markası Apple, son dönemlerin en çok satın alınan iPhone modeli olarak bilinen iPhone XR’ı tekrardan üretip satmaya karar verdi. Hem dünyanın pek çok ülkesinde hem de Türkiye’de fazlasıyla beğenilen telefonun popülerliğini kullanmak isteyen şirket yetkilileri, bu fikri yakın zamanda ortaya attı. Tüketicilerin önünde iPhone 11 ve iPhone SE 2020 gibi seçenekler varken hala iPhone XR tercih etmeleri, Apple yetkililerini de etkilemişe benziyor.

Ancak yukarıda da ifade ettiğimiz gibi şirket bu planını şimdilik yalnızca ABD’de hayata geçirmeyi planlıyor. Bunun dışında iPhone XR fiyatlarında da bir takım indirimler yapılıyor. Yeni fiyatlara göre cihazın 64 GB depolama alanına sahip olan versiyonu 500 dolardan satışa sunuluyor. 128 GB için ödenmesi gereken bedel 540 dolar iken, 256 GB sürümünü denemek isteyenlerin cebinden ise 630 dolar çıkıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı