GÜNDEMMAGAZİN

Aşk 101 Dizisinin Oyuncusu Pınar Deniz Makyajsız Hali ile Karşınızda

Netflix dizi platformunda yayınlanan Aşk 101 dizisindeki Burcu karakterini canlandıran oyuncu Pınar Deniz, Instagram hesabının hikayeler bölümüne “Peki” yazarak makyajsız halini paylaştı.
Tüm dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüs sebebi ile tüm insanlar gibi ünlüler de karantina dönemini evlerinde geçiriyor. Bu dönemde kendilerini sosyal medyaya veren ünlüler, sık sık yaptıkları paylaşımlarıyla dikkat çekmeye çalışıyor. Aşk101 dizisinin ünlü oyuncusu Pınar Deniz de bu dönemde sosyal medya kullanımlarına hız veren isimlerden biri.
Netflix platformunda yayınlanan Aşk 101 dizisinde “Burcu” karakterine hayat veren Pınar Deniz, bu kez Instagram hesabının hikayeler bölümünden yeni bir paylaşım yaptı. Deniz, makyajsız halini “Peki” notuyla takipçileriyle paylaştı.

“HOŞ GELDİN SAÇIMDAKİ AK”

Öte yandan, güzel oyuncu Pınar Deniz, Önceki günlerde Instagram hesabından “Hoş geldin saçımdaki ak” açıklaması ile bir gönderi daha paylaşmıştı . Oyuncu Deniz’in bu gönderisine çok kısa sürede binlerce yorum ve onbinlerce beğeni gelmişti.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı