13 Aralık Günlük Burç Yorumu Boğa Burçları Dikkat!

13 Aralık Günlük Burç Yorumu Boğa Burçları Dikkat!

13 Aralık günlük burç yorumu, bugün nelere dikkat etmelisiniz, bugün hangi duygularınız ağır basacak? Sağlık, aşk, para ve ilişkiler gününüze nasıl yansıyacak? Tüm bunların cevapları için Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarının yorumlarını aktaralım.

13 Aralık günlük burç yorumu, bugün nelere dikkat etmelisiniz, bugün hangi duygularınız ağır basacak? Sağlık, aşk, para ve ilişkiler gününüze nasıl yansıyacak? Tüm bunların cevapları için Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarının yorumlarını aktaralım.

Koç Burcu (21 Mart-21 Nisan)

Bir süredir keyifsizliğiniz bugün yerini eğlenceye vurabilir. Evde yapacağınız aktivitelerle enerjinizi geri toplayacaksınız. Kendinizi iyi hissedeceğiniz aktivitelerle beraber evin tadını çıkaracağınız bir gün sevgili koçlar. Depresif olduğunuz günleri bugün itibariyle geride bırakacaksınız gibi görünüyor. Özellikle aralık ayı sizin ayınız olacak.

Boğa Burcu (21 Nisan-21 Mayıs)

Bugün bunalıma açık bir gün olabilir. Çevrenizde çok uyumlu bir yapıya bürünüyorsunuz. Bu durum zaman zaman sizi rahatsız ediyor. Bunun getireceği mutsuzluk durumlarından kurtulmak için kendinize iyi tanımalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Önemli olan başkalarına uyum sağlamak değil, ortamın size uyum sağlaması sevgili boğalar. Siz aslında bu konuda çok iyisiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs-22 Haziran)

Sevgilinizden ve eşinizden beklediğiniz birtakım şeyler olmuş ancak pek de beklentilerin karşılanmamış sanki sevgili ikizler. Bazı noktalarda hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Ancak bunların üstesinden ustalıkla gelebilecek bir yapıya sahip olduğunuz biliyoruz. Ani ve öfkeli çıkışlarınızı kontrol altında tutarsanız işiniz kolaylaşacaktır.

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili yengeçler sizin ilişkinizden beklediğiniz en önemli şeyler anlayış ve huzur. Ancak bugün bu noktalardan sınanmanız mümkün görünüyor. Bu noktada yaşayacağınız sıkıntıları partnerinizle paylaşabilirsiniz veya durumu iyi analiz etmelisiniz. Karşı taraftan kaynaklanan bir şeyse konuşarak halledebilirsiniz. Ancak belki de güven probleminiz ilişkinize yansıyor. Bu ayrıma dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bugün birçok düşünceye sahip olacaksınız. Ev, iş, yakın çevreniz, arkadaşlarınız gibi konularda kurduğunuz bağları oturup düşüneceğiniz bir gün. Belki yaşadığınız hayal kırıklıkları aklınıza gelecek ve biraz üzüntünüz tazelenecek. Ama şunu unutmayın sevgili aslanlar, kimse sizi var etmiyor. Siz başlı başına kendinize değer verin. Siz kendinize değer verdikçe çevreniz de size değer verecek.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili başaklar karar vermeniz konusunda yaşadığınız sıkıntılar finansal konularda da kendini gösterebilir. Yapacağınız yatırımlarla ilgili yaşayacağınız endişeleri taşıyabilirsiniz. Bu nedenle endişelerinizi en aza indirmek için bu konuda uzmanlardan yardım almanız size iyi gelecektir.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Sevgiye ve ilgiye çokça ihtiyaç duyduğunuz şu günlerde çevrenizden birtakım beklentiler içine girmiş olabilirsiniz. Ancak başkasında göreceğiniz sevgi ve ilgi sizde endişe ve korkulara sebep olabilir. Bu konuda size vereceğimiz en güzel tavsiye kendinizi sevmeye çalışmanızdır. Çünkü siz kendinizi sevdiğinizde başkaları da sizi sevecektir. Ve belki de başkasının sevgisine olan endişeniz son bulacaktır.

Akrep Burcu (23 Ekim- 22 Kasım)

Bugün biraz geçmişe gidebilirsiniz sevgili akrepler. Geçmişte yaşadığınız güzel hatıralar zihninize gelecek ve o günlere özlem duyacaksınız. Bu hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla olabilir. Şu günlerde yaşadığınız yalnızlık sizi olumsuz etkilese de dostlarınız ve aileniz bir telefon uzağınızda. Onlarla eski günlerden konuşarak kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Yay Burcu (23 Kasım- 22 Aralık)

Bu aralar gereksiz alışveriş yapıyor olabilir misiniz sevgili yaylar? Parayı plansız bir şekilde harcadığınızı görüyoruz bugün. Bu plansızlık gelecek ay sizi kurtarmayabilir. Aman dikkat! Para suyunu çektiğinde mutsuz olacağınızı biliyoruz. Harcamalarınıza bir düzen getirmelisiniz.

Oğlak Burcu (23 Aralık- 22 Ocak)

Bazı geleneksel tavırlar içine girebilirsiniz oğlaklar. Değişim ve dönüşüm size zor gelebilir. Durağanlık ve sabitlik sanki kendinizi daha güvende hissettiriyor. Bazen risk almak ve değişime ayak uydurmak daha iyi bir seçenek olabilir.

Kova Burcu (23 Ocak- 22 Şubat)

Kafanız karışık gibi görünüyor. Bu işle de ilgili olabilir sevgilinizle ilgili de olabilir. Yaşadığınız kararsızlıklar iş yaşantınıza yansıyabilir. Bu konularda dikkatli olmalısınız. Yaşayacağınız kafa karışıklığını çözmenin en iyi yolu iletişim kurmak ve sorunları halletmektir. Bu yolu deneyebilirsiniz.

Balık Burcu (23 Şubat- 22 Mart)

Yeni kararlar alma aşamasında olduğunuzu görüyoruz. Belki yeni bir iş veya yeni bir aşka hazırlık olabilir. Hangi yenilik olursa olsun alacağınız kararlarda planlı bir şekilde hareket etmelisiniz. Yaralar almaya da açık olabilirsiniz. Kendinizi sağlama alın ve planlamalar yapın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.