GÜNDEMMAGAZİN

Aycan Survivor’u Bıracak mı? Benim için Buraya Kadar Dedi

Survivor’da son zamanlarda morali yerle bir olan Aycan, üst üste oyun kaybetmesiyle beraber iyice karamsar olmaya başladı. Survivor’dan ayrılıp ayrılmayacağı soruları sorulurken kameralar önünde buraya kadarmış demesi şaşkınlıkla karşılandı.

Survivor 2020’de ödül oyununu kaybeden Ünlüler takımından Aycan, diğer yarışmacılara karşı peş peşe oyun kaybedince “Benim Survivor’ım buraya kadarmış” diyerek pes ettiğini söyledi.
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020, dün akşam 70. bölümüyle ekrana geldi. Ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler takımları, orman evinde bir gün geçirmek, akşam yemeği ve pasta ödülü için yarıştı. Son günlerde morali bozuk olan ve üst üste oyun kaybeden Aycan ise isyan etti.

Aycan Survivor’ı Bırakacak mı?

Gönüllülere karşı oyunu kaybeden Ünlüler takımı büyük üzüntü yaşadı. Oyun sonrasında adeta çöküp kalan Aycan Yanaç takım arkadaşı Elif’e içini döktü. Moral bozukluğu yaşayan Aycan’ın “Bitmedi artık ya. Bundan sonra istesem de güçlü kalamam. Benim Survivor’ım buraya kadarmış” sözleri Elif’i de şaşırttı.


Aldatıldığı Haberini Alınca Moral Kaybı Yaşadı

Survivor’da geçtiğimiz haftalardaki iletişim ödülünde dışarıdaki arkadaşlarından şifreli haber alan Aycan Yanaç uzun süre bunun üzüntüsünü yaşamıştı. Aycan’ın keyifsiz olduğunu gözlemleyen Acun Ilıcalı da şifreli konuşmanın sırrını çözmüştü. Aycan Almanya’daki sevgilisiyle ilgili aldığı haberden sonra yaşadığı moral bozukluğunu uzun süre üstünden atamamıştı. İlerleyen günlerde ise Acun Ilıcalı bir daha ki iletişim ödülünde isterse arkadaşıyla görüşebileceğini söylemişti.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı