13 Kasım’da Burçları Öyle Şeyler Bekliyor Ki! 13 Kasım hangi Burç Ne Yaşayacak?

13 Kasım’da Burçları Öyle Şeyler Bekliyor Ki! 13 Kasım hangi Burç Ne Yaşayacak?

Bu haftaki astroloji verilerine göre burçlarda inanılmaz gelişmeler yaşanacak. İşte her burca özel gelişmeler ve 13 kasım burçları bekleyenler...

Koç Burcu 

Bugün koç burçlarına çok eskide kalmış kişilerden haber gelebilir. Eski bir aşk veya eski bir dost olabilir bu. Koç burçları duygusal yönden dalgalanmalı durumlar yaşayabilmekte. Kendisini çok iyi hissederken bir anda kızgın bir halde de bulabilir. Bu yüzden koç burçları kendine çok dikkat etmeliler. 

Boğa Burcu 

Boğa burçları için bugün fazlasıyla yorucu geçecek gibi. Yapacağınız girişimlere oldukça dikkat edin ve konsantre olunuz. Oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz vaktin hızla geçtiğini anlayamayabilirsiniz. Bu karmaşada sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmanız güç olabilecek. Yaptığınız programlar varsa eğer ki bunları iptal etmeyi istemek zorunda kalabilme ihtimaliniz var. İlerleyen günlerde ise bunları tamir edebilme şansınız olacak. 

İkizler Burcu 

İkizler oldukça şanslıdırlar. İkizler burcu için bugüne güzel has bir enerji söz konusu olacak. İş hayatınız ve aşk yaşamınızda da bu şansınızın etkilerini görmekte olacaksınız. Ummadığınız iyi gelişmeler yaşanabilecek. Hayatınızda başarı ışıldaması olacak. Ancak bu durum sizleri kibre itmemelidir. Anlayışlı olmalısınız ve bu bitmeyen enerjinizi etrafınıza yansıtıp sizlerin de kalıcı ve güzel karşılıklar almanız muhtemeldir. 

Yengeç Burcu 

Yengeç burçları için ikileme söz konusu olacak. Kafanıza takılan düşünceler ve olaylar olabilmektedir. Bu olanlar sizlerin aklınızı yoracaktır. Bu nedenle işlerinize kafa yormakta güçlük çekilebilir ve bugün değişik davranışlarda bulunabilmektesin. Bunun geçici bir durum olduğunu unutmamalıyız fakat bugün oldukça mühim bir karar vermeniz gerekliyse bayağı düşünmeniz ve acele etmemeniz mühim olacaktır. 

Yay Burcu 

Yay burçlarının gün içinde karşılarına hiç beklemedikleri engeller çıkabilmekte. Bir anda verilen bir iş veya bir sorumluluk ile yüz yüze kalabilirler. Bu işlerden kaçmak pek doğru olmaz. Yay burçları sabırlı yaklaşmalı ve kendisine verilmiş işleri eksiksiz şekilde yerine getirmelidir. Bu verilmiş sorumluluk arkadaşı aracılığıyla veriliyor ise çok daha özenli davranmaya özen göstermelidir. 

Aslan Burcu 

Aslan burçları için bugünler hemen geçecektir. İşlerin çok olduğu ve durmadan kararlar vermek şart olan bir gün olacaktır. Aslan burçları bu son kararları verirlerken öncelikli zekâsına güvenmelidirler. Aklı sayesinde tüm bu mühim kararların altından kalkacaktır. Ayrıca para konularında azda olsa tasarruflu olmalıdırlar. Ellerindeki para varlığına özenle davranmalı ve harcamalarına dikkat etmek gerekiyor. Aşk yaşamınız ise daha cüretkâr davranıp aşkını eşine göstermeli ve kendini iyi ifade etmesi gerekmekte. Gelecekte oluşan sorunları bugünlerden kafa yorup üzülmeye gerek yoktur. Ancak geleceğimiz için planlar uygulama ve yapmak gerekebilir. 

Başak Burcu 

Başak burçları güne enerjik ve güzel bir sevinç ile başlayacaktır. Bugün başak burçlarının günü diyebiliriz. Her şey fazlasıyla hoş gidecek ve normal bir günden daha  fazlası olacaktır. Bugün geleceğinize için önemli olaylar yaşanabilir. Terfi olması, başarı veya maddi gibi durumlarda sizleri bekleyen işaretler görmeniz muhtemeldir. Yanı sıra üzerinizdeki bu güzel enerji olayından dolayı kendinizi değişik hissedebilir ve güzel sözler alabilmeniz olası. 

Terazi Burcu 

Terazi burçları için bugünlerde uyarılar ve tavsiyeler mevcut. Siz her an yaptıklarınızı yapmaya aynı şekilde devam ediyor gibisiniz. Farketmemiş olabilirsiniz ama etrafınızdan birileri size uyarı yapıyorsa ona kulak vermelisin. Sizlerin fark etmediğiniz zararları etraftakiler görebilir ve sizleri uyarabilir. Uyarılara dikkat verin. Bu tip durumları dinlemek sıkıcı gibi olsa da aslen bu öğütler sizin çok işinize gelecektir. 

Akrep Burcu 

Akrep burçlarının bugünlerde canı sıkkın olabilmektedir. Geçmişte yaşadığınız olaylardan sebeple gelecek hakkında kaygı yaşayabilirler. Bu durumlarda dinlenmenin isteğine fazlasıyla ihtiyaç duyarlar.  

Oğlak Burcu 

Oğlak burçları bu zamanlarda adım atmalıdırlar. İstedikleri ise ve hayal ettikleri şey için ise savaş için çabalamaktır. Elleri bağlı durmak yanlış olur. İşlerini yerine getirmeli ve beklemelidir.   

Kova Burcu 

Kova burçları bu zamanlarda duygusal olarak zayıf olabilir. Ve üzgünlükler yaşayabilirler. Bununla beraber kovalar güzel gelişmelerde duyacaklar. Bu hoş durumlar sayesinde burçlar çok daha iyi hissedeceklerdir. 

Balık Burcu 

Balık burçları bugün çok mutlu ve hoş deneyimler yaşayacaklar. Bu bir iş ya da hoş bir yemek ya da güzel bir muhabbet olabilirler. Bugün balıkların sevinç duyacaklarını söylememiz olağandır. Balık burcu eğlenceli zaman geçirecek ve hoş mutlu bir gün geçirecekler. 

Formun Üstü

Formun Altı

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.