15 Kasımda Hangi Burç Ne Yaşayacak? 15 Kasım Burç Yorumları

15 Kasımda Hangi Burç Ne Yaşayacak? 15 Kasım Burç Yorumları

Ay Akrep burcundan hareket ediyor, yeni ay saat 08.00’de gerçekleşiyor. Hayattaki bazı dengeler değişebilir. Onların içinde kaybolma. Artık eski sen değilsin. Hiçbir şey senin gördüğün benzer biçimde olamaz.

Zaman ayırın ve akıştaki olayları değerlendirin. Endişelerimiz yada takıntılarımız nedeniyle belirli durumları görmezden geliriz. Belki de görünmez şeylerin ortaya çıkacağı bir ana giriyorsunuz. 

Koç Burcu

 Ani değişimlerle dolu bir hafta sizi bekliyor. Öncelikle ortalama 2 aydır gerileme hareketiyle ellerinizi bağlayan ve sizi daha sinirli, daha sinirli ve daha agresif meydana getiren idareci gezegeniniz Mars, önümüzdeki hafta sonu Akrep burcundaki Yeni Ay ile direkt olarak ilerlemeye hazırlanacak. Bu tesir yardımıyla ilişkilerinizde daha akıcı ve uyumlu bir döneme gireceksiniz. Koleksiyonlarınızda uzun süredir geciken müspet gelişmeler olabilir. 

Boğa Burcu

 Özellikle Akrep'in tesirini yoğun bir şekilde hissedeceğimiz Yeni Ay'ın bu haftasında hususi hayatınızda köklü değişiklikler meydana getirmeye hazır olun. Çünkü haftanın başlangıcında aşırı istekli olduğunuz kalp meselelerini halletmeniz zor olabilir. Kalbinizi çalan şahıs, size olan sevgisini zamanla takıntılı ve manipülatör bir duruma dönüştürebilir. 

İkizler Burcu

 Yoğun bir haftaya girerken, çabalarınızın karşılıksız kalmayacağını bilerek rahatlayabilirsiniz. Artık günlük hayatta uzun zamandır yaşadığınız aksiliklere veda etmeye hazırsınız. Eylül ayının sonundan bu yana bilhassa sıhhat mevzularında kafanızı meşgul eden soruların sıhhatli yanıtlarını burada bulacaksınız. İş arkadaşlarınızla yaşadığınız kontrakt sorunları da çözülür. 

Yengeç Burcu

 Aşk, şefkat, ihtiras, romantizm ve romantizmle karşılaşacağınız bir Yeni Ay haftasına giriyorsunuz. Kendinizi beklediğinizden daha çok ilgi göreceğiniz bir ilişkinin ortasında bulabilirsiniz. Bu derin duyguların tadını çıkarmalı ve yaşam deneyiminize daha derin bakış açıları eklemekten asla çekinmemelisiniz. Belki de geçmişte yapmış olduğunuz fedakârlıkların karşılığını alıyorsunuz. 

Aslan Burcu

 "Hoş Geldiniz!" Artık bu süre zarfında ev hayatınıza değişik bir yüz katabilir, uzun süredir planladığınız mobilya değişikliği yada taşınmaya başlayabilirsiniz. Çünkü 27 Eylül Salı günü Akrep'in yolculuğunu tekrar yaşayacak olan yazışma ve hareket gezegeni Merkür sayesinde planlı, planlı ve stratejik kararlar alabilecek ve kalıcı yatırımlara adım atabileceksiniz. Aile kaynaklarını paylaşmak da programınızı doldurabilir. 

Başak Burcu

 Uzun süredir kesintiye uğrayan iletişiminizin akışkan bir evresindesiniz. Pazar günü Akrep burcunda gerçekleşen yeni ay yardımıyla fikirlerinizi başkalarına aktarmanız ve karşılıklı anlayışın geliştiği iş planları oluşturmanız daha kolay olacaktır. Kardeşler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde derin bir düzeltme ve iyileşme anındasınız. Hayata pragmatik bakmalı ve olayları romantik bunalımlara kapılmadan rasyonel tarafınızla çözümleme etmelisiniz.

Terazi Burcu

 Bu hafta ilişkilerde heyecanlı bir devre sizi bekliyor. Özellikle haftanın sonlarına doğru, partnerinizle aranızdaki bağın güçlendiğini hissettiğinizde, daha ilkin asla hissetmediğiniz kalpten gelen bağlanma hissi ilk başta başınızı döndürecektir. Pazar günü Akrep burcunda meydana gelen Yeni Ay tesiri ile bu güçlü dürtüyü tedvir etmek için bir strateji geliştirmeniz ve şahsi kontrolünüzü kaybetmeden aşırı istekli birlikteliğin tadını çıkarmanız gerekiyor.

Akrep Burcu

 Çanları bu hafta sizin için çalacak. Çünkü Salı günü yine akrobat Merkür iletişimini yöneteceksiniz ve Pazar günü burcunuzun görüneceği yeni bir aya ev sahipliği yapacaksınız. Bu yılki köklü değişikliklerle artık hayatınızda yepyeni bir sayfa açmaya hazırsınız. Gizemli ve hırslı doğasıyla herkesin dikkatini çekebilir ve hem aşk hem de iş hayatında önemli ve sıkıntılı başlangıçlar yapabilir.

Yay Burcu

 Haftanın başlarında profesyonel hayatınız ile alakalı belirsizlikler sizi evde pasif bir ruh haline sokabilir. Yaşam sevincinizden hiç vazgeçmemeli ve depresyona yatkın düşüncelerden uzak durmamalısınız. Çünkü ateş her vakit ocakta yanmaz. Öncelikle ahşabı alıp fırında ne kadar zaman yanabileceğini planlamak gerekir. Hatalarınız için kendinizi eleştirmek yerine, başarınızın sonuçlarına odaklanın.

Oğlak Burcu

 Hayattaki gelecek hedefleriniz için yenilikleri hoş karşılayacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Haftanın ilk yarısında Ay Başak burcunda hareket ederken bilimsel nitelikli sorunlar, yabancılarla yazışma, medya ile alakalı çalışmalar, hukuki gelişmeler ve resmi işlemlerin takip edeni sizin için daha aktif hale gelebilir. 

Kova Burcu

 Bu hafta kalem ve kâğıt kullanarak başlangıç noktanız listeniz. Çünkü kariyerinizdeki yeni ay ile birlikte, aradığınız her türlü ilerlemeye hazır hissedeceksiniz. Yeni bir işe başlayabilir, değişik bir ilişki deneyimine açık olabilir, geniş bir bakış açısıyla dünyaya bakış açınızı oluşturabilirsiniz. Ayın hafta ortasında Terazi burcunda gezi etmesinin de etkisiyle uzun süreden beri beklediğiniz haberleri uzaklardan alabilirsiniz. 

 Balık Burcu

 Tutkulu duyguların ön planda olduğu bu hafta, sezgilerinizin kuvvetiyle herkesi şaşırtabilirsiniz. Özellikle haftanın ilk yarısında hayallerinizin sesini dinlemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca sanat içerikli ve ruhsal becerilerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz bir sanat dalını keşfetmek ve daha fazla malumat edinmek için bu süre zarfında aktif bir öğrenim programına kayıt olabilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.