21 Kasım Burç Yorumları ile Güne Başlayın!

21 Kasım Burç Yorumları ile Güne Başlayın!

21 Kasım burç yorumları meraka araştırılıyor. Acaba hangi burç bu hafta neler yaşayacak? İşte tek tek burçları bekleyen gelişmeler...

Boğa Burcu

Bu ay boğa burcu içerisinde Ay tutulması olacaktır. Bu hafta gerçekleşecek bir ay tutulması ile dış görüşünüze önem verebilir, aynada gördüğünüzü kişiyi değiştirmek isteyebilir, estetik için ilgili kişilerden yardımlar almak isteyebilirsiniz. Dış görünüş sizin için çok önemli olacaktır ve sizin de baktığınız ilk kriter bu olacaktır. Hayatınızla ilgili uzun süredir yapmak isteyip de ertelediğiniz herşeyi bu ayda gerçekleştirmek sizin yararınıza olacaktır. 

Yengeç Burcu

İş hayatınızla ilgili güzel haberler alabilir, kazancınızı büyütmek için güzel adımlar atabilirsiniz hazırlıklı olun ve beklenmedik teklifler alabilirsiniz. Sosyal medyayı güzel kullanıyorsunuz bu sizin için bir avantaj olabilir ve vesileyle sosyal medya üzerinden de işler yapabilirsiniz.  Ekip çalışmasında çok iyi arkadaşlarınız ve grup çalışmalarında yönetim sizin elinizde olabilir iyi değerlendirin. İş birlikleri kazancınızı iki katına çıkararak Retro sizi bu ay çok karlı çıkarabilir.

Terazi Burcu

Para sizin için önemli bir nokta bunun için güzel haberler var. Para kazanmak için güzel şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklıktan uzak durarak kazancınızı daha da iyiye taşıyabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin, gereksiz harcamalar bütçenizi sarsabilir adımlarınızı iyi atın. İsteklerinizi ertelemeyin bu ay sizin ayınız. İlişkinizde güzel şeyler olacak, bu durumu değerlendirmekten çekinmeyin.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda uzun vadeli ilişkiler bir noktaya varabilir, ilişkinizi bir tık öteye taşıyabilirsiniz. İlişkiler, daha somut bir düzen içerisine girebilir. Maddi olarak zor bir dönem geçirebilirsiniz. Dikkatli adımlarla retronun size sunduğu fırsatları değerlendirmekten kaçınmayın. Aşk ve para bir arada olmuyor. Aşk hayatı için parayı tercih etmeyin.

Balık Burcu

Kısa süreli yolculuklar sizi mutlu edebilir ve eğitim açısından güzel kapılar açılabilir. Arkadaş ilişkilerinizde daha önce yaşadığınız problemler çözülebilir. İlişkileriniz de daha akıllı hareketlerle kendinizi korumaya alabilirsiniz. Bu sizin yararınıza olacaktır ve dışarıdan gelebilecek psikolojik saldırılara karşı tetikte olabilirsiniz.

Başak Burcu

Öfkenize hakim olmayı deneyin.Mevcut korkularınızdan uzaklaşın bu sizi dibe çekmek ve bütün işlerinizi ters gitmesine neden oluyor. Kaybetme korkusuyla yaşamaktan vazgeçin. Aşk hayatınızda herşey yoluna girecek. Sabırlı olmayı ve sakin kalmayı başarmanız gerekiyor.

Koç Burcu

Güven duygusu bu ay sizi çok rahatsız edecek. Güvendiğiniz çok fazla kişi ve işler sizi yarı yolda bırakmaya hazırlanıyor gardınızı alın. Fayda sağlamayan kişiden uzak durarak korunabilirsiniz. Kariyer hayatınız da ciddi maddi güvenlik sorunları yaşayabilirsiniz. İstediğinizi elde etmek için çok çalışmalısınız. Bu konu için önemli olan istediğinize ulaşmak olsun.

 Kova Burcu

Hayatınız için uzun vadeli önemli etkileri getirecek heyecanlarla karşılaşacaksınız. Özel hayatınızda artık bir süreç kapanıyor, iş hayatınız için yeni bir dönem açılıyor. Bir yolun sonuna geliyorsunuz maddi-manevi güçlenme zamanın geldiği bu dönemde, özgürleşmek için ilk adımları atacaksınız. Finansal özgürlüğünüz için atacağınız adımlar çok önemli.

 Aslan Burcu

Kariyeriniz için emek verdiğiniz işin sonucuna gelmek üzeresiniz ve yükselmek için bir terfi alabilirsiniz. Yönetme ruhu sizin için çok önemli o yüzden en iyi konuma gelmeyi hak ediyor ve bunun için çabalıyorsunuz. Hedefleriniz bu ay gerçekleşerek sizi mutlu edecek. Çabalarınızın karşılığını bu ay göreceksiniz. İlişkilerinizde daha temkinli olun. Aşk hayatınızda karmaşalar çoğalacak.

 Akrep Burcu 

Gündeminizde olan ve yarım kalan bütün işleriniz tamamlanma ve sonuçlanmaya gidebilir. Herşeyi yoluna sokmanız için iyi bir fırsatınız var.  Planda olmayan bir taşınma gündemi bu ay için söz konusu olarak sizi biraz daha yorabilir. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için farklı teklifler gelebilir, değerlendirmekten korkmayın. Çok kısa vadede kazanan siz olacaksınız. Herşeyi kafaya takmaktan vazgeçin.

 İkizler Burcu

Yoğun bir ay sizi bekliyor. Dış ilişkilerde karmaşıklık ve düzene girmeme olabilir endişelenmeyin siz her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Uzak yerlerdeki insanlarla iş birliği içine girebilir, kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Uzun vadede para kazanacak iş teklifleri kapınıza gelecektir. Aşk hayatını biraz kendinizden uzak tutun yoğun bir ay geçireceksiniz. Karmaşıklık sizi korkutmasın bu gelip geçici olacaktır.

 Yay Burcu

Kendinize güvenin ve başarılarınızı gizlemeyin. Sesinizi en iyi şekilde duyurabilmek için iyi bir fırsatınız var. Aksiyon hayatınızdan eksik değil bunun için uzak durmaya çalışın. İnsanların meselelerini benimseyerek onlar için üzülmeyi bırakın. Kendi alanınız için bir şeyler yapın ve hayatınıza sahip çıkın.

Formun Üstü

Formun Altı

 

 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.