Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi Nasıl Olacak? 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi Nasıl Olacak? 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor. Gökyüzünde neler oluyor burcunuz bu hafta sizlere neler söylüyor hepsi yazımızda. İşte 20 kasım burç yorumları

Koç Burcu 

Kıskanılma veya yolunuza taş atılması konularında bazı oluşumlar karşınıza çıkabilir. Sabırlı davranmanız, durumları daha güzel süzgeç etmenizi yapabileceği için ilişkiler içinde iyileştirici güzellikler de yakalayabilirsiniz. Siz her olduğu gibi yalnız işinizi yapınız. Bu hafta olacak tutulmalar size büyük aşk ve parasal anlamda mühim bir bitkinliği bitirerek güzel bir yol açıyor. Endişelerinizi silip kurtulun.  

Boğa Burcu 

Gösterdiğiniz gücün son olması durumu sizi kötü hissettirebilir. Kırılabilir, yorgun ve bitkin olabilirsiniz. Sağlığınızı konu eden durumlarda özenli ve dayanıklı olmanız iyi olacaktır. Sizi sıktığı, yaşamınızı ve ilişkilerinizi kötülüğe ittiğini düşündüğünüz her olayın aslında sizlere bir yol gösterdiğini fark ediyorsunuz.   

İkizler Burcu 

Kendinizi sıkmanıza sebep olan her şeyi geçmişte bırakmaya razısınız. Birtakım insanların asıl yüzüyle, bazı kargaşanın aslıyla yüzleşebilirsiniz. Üstü kapalı durumların açığa gelmesiyle kime ne miktarda inandığınız konusunu süzgeçten geçiriyorsunuz. Sağlığınızı kötü etki eden konular var ise ya da belirli bir hastalığınızın söz konusu ise, sonuçta derman olmak da mümkün olabilecektir. 

Yengeç Burcu 

Çabuk ve hareketli olmak hem fiziki hem de psikolojik açıdan yıpranmasına sebep olabilir. Durgun ve ılımlı kalın. Böylelikle başkanların ve sosyal hayatınızdaki bazı insanlarla aranızdaki problemleri çabukça çözebilirsiniz. Her olayı gördükten ve ne yaptığınızdan emin olup daha sonra, fikirlerinizi sorgulamasını da çok daha akıllı bir biçimde yapabilirsiniz. Maddi durumlarda ne tür şeyler istemeniz gerektiğini aklınıza getirirken bazı kalıpların içinden çıkıyorsunuz. 

Aslan Burcu 

Özellikle iş durumlarınızı etkileyecek mühim bir karar alabilirsiniz. Size iyi gelecek durumları bulun ve ona bakarak yaptıklarınızı belirleyin. Kendinizi iş hayatınız söz konusu olduğunda istemediğiniz farklılıkları ortasında görebilirsiniz. Bu haftalarda olacak Ay tutulması ile, ne istediğiniz tamamen kesinleşmiş olacaktır. 

Başak Burcu 

Yeni durumlara cesaret edip, isteklerinizi yeniden şekillendiriyorsunuz. Yaşamda nasıl iyilik bulacağınızı, benliğinizi mutlu olabileceğini düşünebilirsiniz. Sadece bir Başak burcu iseniz, ilgi delisi yapacağınız ve olacağınız için bu tek başına olma durumuna son getirmek isteğiniz olabilir. Zihninize yatan şeyin, aklınızı almak güzel gelebilir. Yaşamınız süresince yapmadığınız veya istemediğiniz işlere yönelebilirsiniz. Artık bir durumu bitiriyorsunuz, ancak buna dönük olduğunuza da kesin gözle ikna oluyorsunuz. 

Terazi Burcu 

İş ortağınız var ise aranızda sıkıntı olmaması için dürtüsel hareket etmemelisiniz. Dikkatli davranın. Bu hafta olacak Ay tutulmaları ile mühim durumlar olabilir fakat bunu anlayışınız, ağır davranışınızla elde edebileceksiniz. Yaşamda en mühim durum sağlıktır. Bu zamanlarda ne yazık ki hem kendilerini ve sağlıklarını hem de etrafınızdaki kişilerin sağlıkları için bazı problemler olabilir. 

Akrep Burcu 

Sabırlı davranın ve hiçbir durumdan ümidinizi kesmeyin. Yaşamınıza yeni yaşamlar, yeni birliktelikler ve ilişkilere ortak olacaktır. Bazı kişilerle iletişime girme isteğiniz olabilir. Bu iletişiminiz, bir işin çağrısı olabilir. Son dediğiniz, yalnız var olmuş bir birlikteliği sonlandırmak aklınıza getirilmemeli. Bir küskünlüğü ya da sıkıntıyı bitirmek de olağan olabilmekte. Kendi güveniniz artmışken, her şey zararınıza yöneliyorsa bunu güzelliğe çevirmeye özen gösteriniz. 

Yay Burcu 

Özenli olmak isteği varken benliğinizi bunların içinde olmadığınızdan kesin fikirli olun. Bazı durumların tekrarı yaşanmayabilir. Günlük hareketlerinizi yaşarken bir hayli güç çekeceği zamana giriyorsunuz. Sabırsız hareketlerden geri durmalısınız. Yoksa bu zamanda yaralanmalar yaşarsınız. Bide hem kendi durumunuz hem de etrafınızdaki insanların sağlık durumlarınıza dikkat etmelisiniz. 

Oğlak Burcu 

Hayatınıza birisini eklemek ve dâhil etme düşüncesi sizi korkutabilir. Bu hareket kalıcı olmayan bir durum olduğunu bilmelisiniz. Evliliğinizde ilişkinizi yıpratan durumlar var ise bunları ilk kez anlatmak isteyebilirsiniz. Artık hiçbir şey sizi eskisi gibi yıpratamaz. 

Kova Burcu 

Her şeyi gördüğünüz gibi bu durumu da az az gönlünüzden atacaksınız. Bugünlerde bir problem içinde olursanız, Kasım ayı sonlarında toparlama durumuna kavuşabilirsiniz. Bu akıl sizi feraha itmeli, nasılsa iyileşecek diye bile bile bir kötülük düşünmenin zamanı değil. 

Balık Burcu 

Bir şeyler yapıyorsanız, bunun ne tür şekillendiğini kesin bir biçimde göreceksiniz. Fikirlerinizi sorgularken aynı şekilde de beraber yol ettiğiniz insanları da değerlendirebilirsiniz. Beyninizden geçenleri yaşamınıza dâhil yaparken kesin, zekice ve rahat planlar istemeniz gerekebilir.   

Formun Üstü

Formun Altı

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.