Burçların Aşk ve İlişki Durumu Nasıl Olacak? 22 Kasım Günlük Burç Yorumları

Burçların Aşk ve İlişki Durumu Nasıl Olacak? 22 Kasım Günlük Burç Yorumları

22 Kasım burç yorumları yapılıyor. Bugün hangi burcu neler bekliyor. İşte günlük burç yorumları...

Koç Burcu

Gücünüzü pozitif bir şekilde kullanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz yeni iş imkânı ya da terfi sizi bekliyor. Etrafınızda bulunan biri ile çok güçlü bir duygu alışverişi içindesiniz. Kendinizi ispatlamanın tam zamanıdır. İstediğinizi elde etmek için tüm ayrıntıları inceliyorsunuz. Ancak biraz daha sükûnetinizi korumanızda fayda var. 

Boğa Burcu

 Arkadaşlarınızla bir araya gelmekten mutluluk duyacağınız bir gün. Duygusal ilişkilerinizi iyileştirmek için gösterdiğiniz çaba sizi yormuş. Olayların içinde yer almaktansa dışarıdan izlemek sizi daha kazançlı bir hale getirecek. Maddi anlamda bazı gelgitler yaşayabilmeniz olası. Bu durumdan kurtulmak için harcamalarınızı ve bütçenizi gözden geçirmelisiniz. 

İkizler Burcu

Beklentilerinizin yüksek olduğu bu günlerde, dolunayın etkisi ile gergin anlar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin sizden bazı olayları gizlediğini düşünüyorsunuz. Ancak bu durum karşısında kırıcı olmak yerine sezgilerinize güvenerek bu kişileri takip altına almak sizi gerekli delillere götürecektir. Bu aralar soğuk algınlığına bağlı olarak midenizi üşütebilirsiniz. Vitamin ihtiyacınızı karşılamak için bol bol meyve tüketmeyi ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu

Katılacağınız bir davette hoşlandığınız karşı cinsin üzerinde olumlu etkiler bırakacaksınız. Mantığınızla değil de duygularınızla hareket ettiğinizde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Aranıza girecek olan dedikoducu kişileri kendinizden uzaklaştırmalı ve sırlarınızı güvenmediğiniz kişilerle paylaşmamalısınız. Öte yandan dinamik yapınız hem iş hayatınızda hem sosyal çevrenizde takdir topluyor. 

Aslan Burcu

Bu günlerde ortaklık yaptığınız kişilerle çok para kazanabilirsiniz. Önünüze çıkacak fırsatları değerlendireceğiniz günler çok yakında. Pozitif enerjinizi yansıttığınız sürece iş hayatınızda başarıdan başarıya koşacaksınız. Özel yaşamınızda ise durgunluk söz konusudur. Ayrıldığınız eski partneriniz ilerleyen günlerde karşınıza çıkıp sizden bir fırsat daha isteyebilir. Ancak mantığınızla hareket etmeniz yararınıza olacaktır. 

Başak Burcu

Uzun süredir planladığınız yolculuğa bu dönemde çıkabilirsiniz. Hem iş hem de tatil olabilecek bu geziden sonra enerjiniz yenilenmiş olarak geri döneceksiniz. Evinizde bazı yenilikler yapabilirsiniz. Ancak tarzınızı yansıtacak bir dekor seçmelisiniz. Size uygun olmayan imaj ve efor bir süre sonra gözünüze yabancı gelebilir ve enerjinizi emebilir.

Terazi Burcu 

Sosyal ilişkilerinizde biraz daha özenli davranmanız halinde, gereken değeri görmeniz olası. Aşk ve mantık arasında kalacağınız bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizin sizinle ilgilenmemesinden şikayet edebilirsiniz ancak partnerinizin sorunlarını dinleyerek daha anlayışlı olabilirseniz gereksiz gerginlikleri de yaşamazsınız. Önümüzdeki günlerde elinize geçmesi muhtemel olan toplu bir para yüzünden ailenizden birileri ile tartışabilirsiniz. 

Akrep Burcu

Her zaman sert bir mizaca sahip olan Akrep burçlarını bu dönemde bazı maddi ve manevi sürprizler bekliyor.  Ancak sahip olduğunuz heyecanlı yapınız bu sürprizleri geciktirebilir. Olaylara biraz daha sakin ve duyarlı yaklaşmanızda fayda var. Eski arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz bir organizasyonda hem özlem giderecek hemde çok eğleneceksiniz. 

Yay Burcu

Henüz planladığınız olayların alt yapısı hazır olmadığı için bazı aksaklıklar yaşamanız olası. Ancak yakınlarınızın ve partnerinizin desteği sayesinde bu aksaklıkların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. İş hayatınızda yaşadığınız verimli çalışma üstlerinizin gözünden kaçmıyor. Ancak ihtiyacınız olan terfi almak için biraz daha sabretmeli ve daha özverili çalışmalısınız. Partnerinizle herşey yolundadır.

Oğlak Burcu

Yaşanan olumsuz değişimlerden gerekli ola dersleri çıkararak, tekrar aynı sorunlarla karşılaştığınızda gerekli önlemleri alacaksınız. Muhteşem bir sezgiye sahipsiniz. Zaman geçtikçe daha olgun hareket etmeye öğrendiniz ve bunun meyvelerini toplamanız yakındır. Bunun dışında uzlaştırmacı anaç tavırlarınız çevrenizdekilerin dikkatini çekiyor.

Kova Burcu

Aşk hayatınızda bazı gerginlikler söz konusu. İlgi ve hobi alanınızda bazı değişimlere gideceksiniz. Kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz projelerinizi gerçekleştireceğiniz günler yaklaşıyor. Bu sebeple enerjinizi gereksiz gerginliklerle harcamamanız gerekiyor. Öğle saatlerinde karşılaşacağınız bir takım planda olmayan ödemelerle karşılaşmanız mümkün. Ancak sakin olmaya çalışmalı ve planlı hareket etmelisiniz. Bu günlerde beslenmenize dikkat etmeli ve yağlı yiyeceklerden kaçınmalısınız. Mide rahatsızlıkları yaşamanız muhtemel görünüyor.

Balık Burcu 

Bu gün, geçmişte lüzumsuz yere verdiğiniz bazı sözler canınızı sıkabilir ve yapmanız gereken sorumluluklarınızı ertelemeniz gerekebilir. Bazı işleri ertelemenizden dolayı bu günlerde bazı kargaşalar yaşamanız olası. Çünkü elinizdeki işleri bitirmeden başka bir işe geçiyorsunuz. Ailenizde size maddi manevi destek verecek olan kişilere karşı biraz daha ılımlı olmalısınız. Gün içinde verimli olmanız için uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.