GÜNDEM

Cesetin Yarısını Köpekler Yedi!

Evde Bulunan Yarım Ceset Şaibeli Duruyor

Maruf Mahallesi, Ertuğrul Gazi Caddesi üzerinde 54 numaralı evden kokular geldiği yönünde 112’ye ihbar yapıldı. Polis ve sağlık ekipleri olaya hemen müdahale ederek çalışmalara başladı. Cesetin yarısının sokak köpekleri tarafından yenildiği bilgisini sunan polis, cesetin kesinleşmiş hapis cezası olduğunu ve 68 yaşındaki Mehmet Ey’i aradıklarını belirtti. Uzun süredir yaşlı adamı arayan ekipler, mahallede derin bir soruşturma yürütüyor. Kötü kokunun yoğunluğu mahalleyi sarmış olmasına rağmen cesetin uzun süredir orada olması soru işaretleri oluşturdu.

Ölümünün Taze Olmadığı Belirtiliyor

Ölümünün taze olmadığı ve 5-7 ay arasında beklediği tespit edilen Ey’ 2018 yılında cezaevinden çıktıktan sonra tekrar suça bulaştı. Polis tarafından aranan suçlu Bursa Adli Tıp Kurumuna, araştırılmak üzere sevk edildi. Ayrıca polis, olayı çözmek için detaylı çalışmalara başladı. adli tıp çalışmalara koyuldu. Olayın şaibeli durumu polis ekiplerince detaylı bir araştırmaya alındı. Cinayet veya başka bir sorumlu olay olup olmadığı hakkında henüz kesin bir bilgi verilmedi.

Mahalleden Yoğun Tepki

Olayın gizemi herkesi şok ederken, sosyal medyada da tepkiler çoğaldı. Yaşlı adamın komşular tarafından sorulmadığına ve merak edilmemesine sosyal medyadan insanlığımız yok oluyor şeklinde tepkiler geldi. Sonrasında yapılan araştırmalarda Mehmet Ey’in yaşayan akrabası bulunmadığı ve hepsinin yaşamını yitirdiği tespit edildi. Duruma karşı herkes şok oldu. Olay yerinde aşırı kalabalığa polis müdahale ederken zorlandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı