Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Adayı İmamoğlu İlk Açıklamasını Yaptı!

CHP’nin yerel seçimler kapsamında İstanbul’dan çıkaracak olduğu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu olarak belirlenmiş durumda. Parti Meclisinde yapılan oylama sonucunda mevcut olarak Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevini yerine getirmekte olan Ekrem İmamoğlu oy çokluğuyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak seçildi. Bu görevin kendisine verilmesinin kesin hal almasıyla birlikte ilk açıklamasını yaptı ve Allah Mahcup Etmesin diyerek açıklamasına noktayı koydu.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Adayı İmamoğlu İlk Açıklamasını Yaptı!
  • 19.12.2018

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.

İmamoğlu, adaylığı kesinleştikten sonra kameraların karşısına geçti ve açıklama yaptı. Ekrem İmamoğlu şunları söyledi:

“Tabi bu bir başlangıç anı. Hepimiz için çok güzel ve önemli değerli günlerin bir başlangıcı. Bu yönüyle cümlelerime teşekkürle başlamak istiyorum. En başta sevgili eşime, çocuklarıma, anneme babama ve aileme. Tabii ki CHP’nin Beylikdüzü ilçesinin başkanına, tüm üyelerine Beylikdüzü’nün bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bu bir ulusal meseledir. Tüm İstanbullulara tüm Türkiye’ye yürekten teşekkür ediyorum.

CHP’nin Ankara adayı Mansur Yavaş İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu işte diğer adaylar

“NASIL BİR İSTANBUL İSTEDİĞİMİZİ DÜNYAYA ANLATACAĞIZ”

Değerli basın mensupları bu önemli bir başlangıç anıdır. İstanbullulara nasıl bir İstanbul istediğimizi anlatacağız. Bunu tüm dünyayla paylaşacağız. Çok kararlı bir süreci paylaşacağız.

“ALLAH MAHCUP ETMESİN”

Hazırlıklarımızın İstanbulumuzun geleceği için, vatandaşların içinde olan bir süreç içinde olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Yeni sözlerin söylendiği süreci paylaşacağız. Tüm bu kavramlarla Beylikdüzü’nde yarattığımız ortamla Beylikdüzü’nde herkesin kalbini kazandığımız gibi İstanbul’un da kalbini kazanmaya geldik. Allah beni hiç kimseye mahcup etmesin.”

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ