Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

CHP İzmir İçin Kadın Aday Çıkarıyor!

CHP Kulislerinde çok büyük bir haber var. CHP’nin İzmir’de kimi aday olarak göstereceği yönünde büyük tartışmalar bulunuyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir kadın aday üzerinde karar kıldığı belirtilirken yine Anadolu’daki büyük bir şehirde de başkan adayının ve tüm listesinin kadınlardan oluştuğu bildirildi.

CHP İzmir İçin Kadın Aday Çıkarıyor!
  • 28.11.2018

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun Mart 2019’daki seçimlerde aday olmasını açıklamasıyla birlikte CHP’nin İzmir adayının kim olacağı tartışılmaya başlanmıştı. Tuncay Özkan başta olmak üzere bir çok isim İzmir için aday. Ancak Kemal Kılıçdaroğlu, adayını buldu. O aday bir kadın… Aynı CHP, Anadolu’daki bir büyük kentte de kadın aday gösterecek ama bir farkla…

İZMİR’E KADIN ADAY… Posta gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık, CHP yönetiminin İzmir’de kadın aday göstermeye hazırlandığını yazdı. “CHP İzmir büyükşehirde kadın aday göstermeye hazırlanıyor” diyen Işık, CHP’nin Anadolu’daki büyük bir ilde de yine kadın aday göstereceğini dile getirdi. 

BAŞKAN DA MECLİS ÜYELERİ DE KADIN… “CHP Anadolu’da çok önemli bir ilde de hem belediye başkanını hem de belediye meclis üyeliklerinin tamamı, kadınlardan oluşan bir aday listesiyle seçime girmeyi düşünüyor” diyen Candaş Tolga Işık, “Kaynak çok sağlam. ‘Genel başkan çok sıcak, Parti Meclisi de onaylarsa bu iş olur’ dedi.” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ