$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,92
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Çocuk Sahibi Olamayanlara Taşıyıcı Annelik Yapan Çete Çökertildi!

İstanbul’da gerçekleştirilen bir operasyon sonucunda çocuğu olmayan ailelere taşıyıcı annelik yapan şebekenin iki üyesi yakalanarak cezaevine gönderildi. Operasyonda doğurganlık artırıcı birçok ilaç polis ekiplerince ele geçirildi.

Çocuk Sahibi Olamayanlara Taşıyıcı Annelik Yapan Çete Çökertildi!
  • 28.02.2019

İstanbul Maltepe’de yapılan operasyonda, çocuğu olmayan ailelere para karşılığı taşıyıcı annelik ve yumurtalık temin eden şebekenin iki üyesi yakalandı. Operasyonda, çok sayıda doğurganlık arttırıcı hormon ilacı ele geçirildi.

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada, operasyonla ilgili şu bilgiler paylaşıldı:

“PARA KARŞILIĞI TAŞIYICI ANNELİK VE YUMURTALIK TEMİN ETTİĞİ ANLAŞILMIŞTIR”

Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürlüğümüze gelen bir ihbar değerlendirilmiş; yapılan tahkikat sonucunda, KKTC merkezli organizasyonun, çocuğu olmayan ailelere para karşılığı taşıyıcı annelik ve yumurtalık temin ettiği anlaşılmıştır.

Bu grubun içinde bulunan Gürcistan ve Türkiye uzantılı iki şahıs tespit edilmiştir.

“DOĞURGANLIĞI ARTTIRICI HORMON İLAÇLARI ELE GEÇİRİLDİ”

Maltepe’deki bir adrese yapılan operasyonda, çok sayıda doğurganlık arttırıcı hormon ilacı ile 63 (altmış üç) şişe farklı markalara ait gümrük kaçağı alkollü içki ele geçirilmiştir.

İkamette yapılan aramada birisi taşıyıcı anne olan (N.B) ve (A.K) isimli iki yabancı uyruklu kadın Şüpheli, yakalanarak Adliyeye sevk edilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ