Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti’nin Ankara’nın ilçe belediye başkan adaylarını açıklıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara aday tanıtım toplantısında konuşuyor. Erdoğan ilçe adaylarını tanımaya başladı. İşte o isimler: ,

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti’nin Ankara’nın ilçe belediye başkan adaylarını açıklıyor
  • 01.01.2019

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde partisinin Ankara Büyükşehir ile ilçe belediye başkan adaylarını tanıtıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamarından satır başları şu şekilde:

Bir yılı daha geride bıraktık, 2019 yılına girdik. 2019 yılının ülkemiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İstanbul hayata ve siyaset atıldığım şehirdir. Ankara, ülkeme ve dünyaya hizmet ederken etle tırnakla iç içe geçtiğim bir şehirdi. Biz Ankara’yı çok sevdik, inanıyorum Ankara’da bizi çok sevdi. O yüzden 16 yıldır bizi bırakmadı bırakmıyor ve de bırakmayacaktır.

Milletin gönlünde olmayan kimsenin listeye girmesi mümkün değil. Milletimizin gözünden düşenin bizim nezdimizde yeri olmaz. AK Parti kadrolarındaki her bir arkadaşımızın bu hassasiyetle, alicenaplıkla, bu gayretle çalıştığına, çalışacağına inanıyorum.

Bugüne kadar Yenimahalle’ye, Çankaya’ya hizmet yapılmadı. 1 Nisan’dan itibaren Ankara’da büyük bir dönüşümü başlatıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’nda 1 milyon 32 bin kişi hizmet veriyor. Hedefimiz eğitim öğretimde kaliteyi yükseltmek, çocukların gönüllerini de doyuracak bir talim terbiye sistemi kurmak olacak.

Şehir hastaneleri ile yeni bir döneme giriyor, sağlık alanında çığır açıyoruz. Davaların sonuçlanma sürecini hızlandırdık.

Terör örgütlerine sınırlarımızın dahilinde ve haricinde vurulan darbelerle milletimiz huzur içinde yaşıyor. PKK, PYD, DEAŞ ve FETÖ’ye kadar karanlık güçlerin besleyip büyüttüğü, üzerimize saldığı ne kadar örgüt varsa hepsinin başını ezdik, eziyoruz.

Yurtdışı uçuşlarımızın sayısını 60’dan 216’ya çıkardık. E-devlet’i kullananların sayısı 40 milyon 500 bin kişiye çıktı. Yıllardır hasretle beklenen uzay ajansımızı kurduk. Her alanda savunma sanayimizin adımları aralıksız devam ediyor.

Toplumun her kesimini kucaklayan bir sosyal yardım politikası uyguluyoruz. Biz ülkemize, milletimize hizmet etmeye çalışırken en çok engeli kimden gördük biliyor musunuz? Ana muhalefet partisinden. Bizim meşruiyetimizi, Cumhurbaşkanlığımızı sorguluyor. Bay Kemal önce sen partinin içindeki meşruiyetini sorgula. Kılıçdaroğlu meşru değilsin. Bir an önce git de CHP tabanı da rahatlasın.

Türkiye’nin, Türk milletinin ve kalbi bizimle atan kardeşlerimizin hakları, hukukları söz konusu olduğunda tarafımız bellidir.

İşte Ankara’daki ilçe belediye başkan adayları:

Akyurt – Hilal Ayık

Altındağ – Asım Balcı

Ayaş – Burhan Demirbaş

Bala – Ahmet Buran

Beypazarı – Tuncer Kaplan

Çamlıdere – Hazım Caner Can

Çankaya – Amber Türkmen

Çubuk – Baki Demirbaş

Elmadağ – Gökhan Küçükçelebi

Evren – Hüsamettin Ünsal

Güdül – Muzaffer Yalçın

Haymana – Özdemir Turgut

Kahramankazan – Serhat Oğuz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ