Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Cumhurbaşkanı Erdoğan Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam Ediyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları Toplantısı kapsamında 14 farklı belediye başkanı adayının ismini açıkladı. Erzincan, Edirne, Kars, Isparta, Tunceli, Kütahya, Van ve birçok ilin adayı resmileşti…

Cumhurbaşkanı Erdoğan Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam Ediyor!
  • 06.12.2018

CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin İl Başkanları Toplantısı’nda 14 ilin daha belediye başkan adayını açıkladı. Erdoğan’ın adaylarının ismini açıkladığı iller, Aksaray, Bilecik, Erzincan, Edirne, Iğdır, Isparta, Tunceli, Kütahya, Siirt, Kars, Van ve Zonguldak’ın belediye başkan adayları oldu. Böylece Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin 74 il belediye başkan adayını tanıtmış oldu.

İşte Erdoğan’ın isimlerini açıkladığı belediye başkan adayları…

AĞRI: Savcı Sayan…
AKSARAY: Evren Dinçer…
– BİLECİK: NİHAT CAN…
– EDİRNE: Koray Uymaz…
– ERZİNCAN: Cemalettin Başsoy
IĞDIR: Adil Aşırım…
– ISPARTA: Şükrü Başdeğirmen…
– KARS: Ensar Erdoğdu
– KIRŞEHİR: Yaşar Bahçeci… Halen Kırşehir Belediye Başkanı olarak görev yapıyor…
KÜTAHYA: Ahmet Sami Kutlu
– SİİRT: Ali İlbaş…
– TUNCELİ: Gökhan Arslan
– VAN: Necdet Takva
 ZONGULDAK: Ömer Selim Alan

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları…

ADAYLARI GBT’LERİNE KADAR BAKARAK TESPİT ETTİK…
– Belediye başkan adaylarını belirlerken çok dikkat ediyoruz…

– Adaylarımızı GBT’lerine kadar bakarak tespit ettik.

CUMHUR İTTİFAKI UYARISI…
– Cumhur İttifakımızı lekelemeyecek, gölgelemeyecek şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

KALAN YERLERİ LİDERLER BİR ARAYA GELİP…
– İl, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının tespitiyle ilgili çalışmalar sürüyor. Önümüzdeki günlerde o adayları da açıklayacağız.

– Bazı kalan yerleri de bizler daha sonra yine liderler olarak bir araya gelip nihai kararlarımızı da bu konuda vereceğiz.

GÜRÜLTÜ VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAPMAYACAĞIZ…
– AK Parti olarak 2019 seçim döneminden başlayarak gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz…

NE ZAMAN BİR SEÇİM OLSA SOLUĞU ALMANYA’DA ALIYOR!… 
-Geleceğimizi inşa etmek için çalışırken ana muhalefetin başının da boş durmadığını gördük. Çok gayretli. Ama bu zat Almanya’ya ve Avrupa’daki birkaç ülkeye gidiyor. Ne zaman bir seçim olsa soluğu Almanya’da alan bu zat bir takım kişilerle görüşmüş.

– Görüştüğü kişilere bakınca karşımıza bambaşka bir manzara çıkıyor. Tüm siyasi hayatlarını Türkiye düşmanlığına adamış, terör örgütleriyle yakın ilgisi olan isimlerle görüşüyor.

PKK PAÇAVRASI İLE POZ VERENLERLE AYNI KAREYE GİRDİ
– Ellerinde terör örgütlerinin paçavralarıyla Almanya’nın federal meclisine çıkanlarla fotoğraf karesine girdiğini görüyoruz.

– Bunlardan biri de güya ülkemiz kökenli Alman milletvekili, bayan. Kimdir bu kişi; PKK’yı Almanya’da terör örgütü listesinden çıkmak için canhıraş mücadele vermesiyle tanınıyor.

– Kendisi PKK uzantısı tüm kuruluşların tüm toplantılarının misafiri ve konuşmacısıdır. YPG bayrağı açacak kadar terör örgütü yandaşıdır.

KAPALI KAPILAR ARDINDA NELER SÖYLEDİĞİ MALUM… 
– CHP Genel Başkanı’nın Almanya’da buluştuğu diğer siyasetçilerin sicilleri de aynı. Kılıçdaroğlu’nun kapalı kapılar arasında yaptığı görüşmelerde ülkemiz aleyhine neler söylediğini az çok tahmin ediyoruz. Bunlar sana bir şey sağlamaz. Zaten bu yerel seçim, genel seçimlerde sana gelen belli.

– Yıllardır bu kişinin yalanlarını, iftiralarını, tahriklerini ifşa etmekten biz yorulduk. Kendisi hakkında açtığımız davaların, kazandığımız tazminatların haddi hesabı yok. Eskilerin dediği gibi, konuş konuş faydası yok. Biz bu zatı muhatap almak istemiyoruz. Ancak milletimizin bu gerçekleri bilmeye hakkı olduğu için çarpıklıkları ortaya koyuyoruz. İnşallah 31 Mart seçimlerinde milletimiz bu zata ve ittifak kurduklarına gerektiği cevabı verecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ