Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: 5,58 / Satış: 5,60
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yerel Seçimler Yapılmadan Uyarıda Bulundu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu ve Güneydoğulu kanaat liderleriyle bir araya gelerek birtakım açıklamalar yaptı. Erdoğan, kendilerinin tökezlemesi durumunda coğrafyamız üzerinde yeni oyun çevirmekte olan herkesin bayram edip oynayacağını sözlerine ekledi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yerel Seçimler Yapılmadan Uyarıda Bulundu!
  • 27.02.2019

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu ve Güneydoğulu kanaat önderleriyle buluştuğu toplantıda yaptığı açıklamasında “Biz tökezlersek coğrafyamızdaki tüm insanları birbirlerine kırdırmak için her gün yeni oyunlar çevirenler bayram eder” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

“3-5 BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAZANMAK OLSA GEREK”

Türkiye’de normal şartlarda asla bir arada bulunmaması gereken partileri bir araya getirenlerin amacı herhalde 3-5 belediye başkanlığı veya daha fazla kazanmak olmasa gerek.

“BİZ TÖKEZLERSEK BAYRAM EDERLER”

Biz tökezlersek coğrafyamızdaki tüm insanları birbirlerine kırdırmak için her gün yeni oyunlar çevirenler bayram eder.

Seçim dönemleri ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğine yönelik saldırıların arttığı dönemlerdir. 31 Mart öncesi de yine bu oyunların sahnelendiğini görüyoruz. İttifakların mahiyetine baktığımızda bu durumu gayet açık tespit edebiliriz.

“SAHAYA GİREREK İŞİN GİDİŞATINI DEĞİŞTİRDİK”

Biz Mısır’da ve tüm Kuzey Afrika’da oynanan oyunu gördük ve karşı çıktık. Biz Irak’ta oynanan oyunu gördük ve ağırlığımızı koyduk, bozduk. Biz Suriye’de oynanan oyunu gördük ve sahaya girerek işin gidişatını değiştirdik.

“BİZE BUNUN BEDELİNİ ÖDETMEK İSTİYORLAR”

Biz Doğu Akdeniz’de, Karadeniz’de, Balkanlar’da oynanan oyunlar karşısında da ilkeli bir duruş sergiliyoruz. Çomak soktuğumuz bu kovanlarda sahnelenen senaryolar birer birer çıkmaza girdikçe, bize karşı husumet de büyüyor. Bize işte bunun bedelini ödetmek istiyorlar.

Bu seçimleri sağ salim geride bıraktığımızda, önümüzde ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırmak ve umudunu bize bağlamış tüm kardeşlerimizin dertlerine derman olmak için 4,5 yıllık kesintisiz bir icraat dönemi olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ