$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “Zillet İttifakı” Paylaşımı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla gündem oldu. Cumhur İttifakı ve Zillet İttifakı diyerek tanımladığı ittifak arasındaki farkların yazılı olduğu bir görsel paylaşan Erdoğan, Bugün Türkiye’de söz konusu iki ittifağın karşı karşıya geldiğini yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “Zillet İttifakı” Paylaşımı!
  • 27.02.2019

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından Cumhur İttifakı ile”zillet ittifakı” şeklinde tanımladığı ittifakın kıyaslandığı bir görsel paylaştı. Görselde, Erdoğan’ın, “Bugün Türkiye’de iki ittifak karşı karşıyadır”sözlerine yer verildi.

“PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR”

Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz gecesi sokaklarda, meydanlarda kurulduğu ve milletin emrinde, hak ve hakikatin savunucusu, zalimlerin karşısında,mazlumların yanında olduğu vurgulanan görselde bu ittifak için, “Pazara kadar değil mezara kadardır. Sadece milletin hizmetine taliptir.” ifadelerine yer verildi.

“PENSİLVANYA’NIN GÜDÜMÜNDEDİR”

Görselin “zillet ittifakı” başlıklı kısmında ise, bu ittifakın gizli pazarlıkların, siyaset mühendisliklerinin, çıkar hesaplarının ürünü olduğu savunularak şu ifadeler kullanıldı: “Kandil’in ve Pensilvanya’nın güdümündedir. Yalan, iftira, hakaret, inkar dillerinden düşmez. Mazluma hoyrat, zalime müşfiktir. Kirli ilişkiler bitene, çıkarlar çatışıncaya kadardır. Amacı terör örgütlerinin uzantılarını belediye meclislerine ve bürokrasisine taşımaktır.”

İşte dikkat çeken o paylaşım;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ