Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm Fragmanı Yayınladı! Heyecan Dolu Dakikalar Seyircileri Bekliyor!

Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm Fragmanı Yayınladı! Heyecan Dolu Dakikalar Seyircileri Bekliyor!
  • 08.11.2018

Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı yayınladı. Milyonları ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul yeni sezonun yayınlanmasıyla birlikte Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı yayınlanarak izleyicilerin beğenisine sunuldu. Büyük bir heyecanla geçen Diriliş Ertuğrul 112. bölümün ardından, Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu kapsamda Diriliş Ertuğrul 123.bölümde neler olacağı az çok tahmin edilir boyuta ulaştı. Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı yayında. İşte detaylar…

Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı, dizinin dün akşam yayınlanan bölümünün hemen sonrasında izleyicilerle buluşturuldu. Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı seyirciyle buluştu. Nefes kesen anlara şahitlik edilecek olan Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı detayları…

Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm Fragmanı

Milyonların nefesini tutarak izlediği Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı yayınlandı. 123. bölümde neler olacağına yönelik tahminler oluşturulacak fragman büyük bir heyecanla izleniyor. Saatler içerisinde yüzbinlerce tıklanma aldı.

Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu?

Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı yukarıda gördüğünüz gibi büyük bir heyecanla geliyor. Peki Diriliş Ertuğrul 122. bölümde ne oldu?

Ertuğrul Bey’in liderliğiyl ebirlikte Kayılar, yeni yaşam alanları olan Söğüt’te ikamet etmeye başlayalı tamı tamına 10 yıl olmuş, bu söz konusu 10 yıllık süre içerisinde Selçuklu Devleti, Kösedağ Savaşı’nda Moğollar’a yenik düşmüş ve devlet tamamen Moğol tahakkümünde kalmıştır.

Fakat bunlara rağmen Ertuğrul başını dik tutarak Söğüt’ü ihya etmiş, burada bulunan müslim ve gayrimüslim halkın güvenini kazanmayı başarmıştır. Öte yandan da oğullarını kimseye güvenmeden direkt olarak kendisi büyütmüş ve yetiştirmiştir.

Ertuğrul’un Söğüt üzerinde etkin rolü, Moğollar tarafından büyük bir rahatsızlık uyandırmış, tahakküm altına aldıkları Selçuklu vezirleriyle birlikte Ertuğrul’un bu gücünü düşürmek için kollarını sıvamıştır. Bu güne kadar Söğüt’te her türlü vergiyi alan Ertuğrul iken, vergileri toplamakla başka bir oba uğraşmaktadır.

Aynı zamanda bu obaya Söğüt’te yaşanacak bir yer verilmiştir. Söz konusu obada beylik yapan kişi, kızını casus olması için direkt Söğüt’e yollar. Casusluk amacıyla yolladığı kızının yolu ise direkt olarak Osman aracılığıyla Ertuğrul ile karşı karşıya çıkar. Bundan sonra ise Ertuğrul ve kız arasında birçok olay meydana gelmiştir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ