Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: 5,68 / Satış: 5,71
€ EURO → Alış: 6,28 / Satış: 6,31

Dişini Çektirmek İçin Hastaneye Gitti Gözünü Kaybetti!

Hatay’ın Belen ilçesinde yer alan bir diş sağlığı merkezinde iltihap bulunan dişini çektiren Mustafa Bulat isimli vatandaş, iltihabın yüz bölgesinde yaygınlaşması sebebiyle gözünü kaybetti.

Dişini Çektirmek İçin Hastaneye Gitti Gözünü Kaybetti!
  • 20.08.2019

Hatay’da dişini çektiren bir şahsın gözünü kaybettiği bilgisine ulaşıldı. Aile konuyla ilgili hukuk mücadelesi başlatırken, suçlanan diş hekimi ise yapılan iddiaları yalanladı.

Hatay’ın Belen ilçesinde ikamet eden Mustafa Bulat isimli şahıs, diş ağrısı sebebiyle bir diş sağlığı merkezine gitti. Babası Sefer Bulat tarafından yapılan iddiaya göre diş hekimi tarafından herhangi bir tetkik yapılmadan dişinin çekilmesinden dolayı oğlu sol gözünü kaybetti.

Bulat olay İskenderun’a diş hastanesine gittik diyerek anlatmaya başladı. Oğlunun dişinin ağrıdığını söylemesi üzerine direkt olarak dişi çektiğini anlatan baba, “hadi güle güle gidebilirsiniz” dediğini söyledi. Film çekilmediğini ve iğne yapılmadığını açıkladı.

Dişin çekilmesinin sonrasında oğlunun yüzünde şişlik olduğunu gördüğünü söyleyen Bulat, kendilerinin dişten diye düşündüklerini fakat sormadıklarını, kendisinin de bir şey söylemediğini belirtti. Dişin çekilmesiyle birlikte şişliğin arttığını, ağrının da çoğaldığını aktardı.

Ameliyat istediğini, ardından Hatay Mustafa Kemal üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne gittiklerini, orada ameliyata girdiğini anlattı. Yüzünün gözünün bu hale geldiğini anlatan babası, gözünden de olduğunu ifade ederek, oğlunun bu hale gelmesinden dolayı dişi çeken diş doktorunun suçlu olduğunu söyledi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ