Alya Kırmızı Oda dizisine veda ediyor sevenleri şokta ! Kırmızı Oda 13. Bölümde Neler Oluyor?

Alya Kırmızı Oda dizisine veda ediyor sevenleri şokta ! Kırmızı Oda 13. Bölümde Neler Oluyor?

Son zamanların en sevilen dizilerinden olan Kırmızı Oda'da 13. Bölüm'de neler oluyor?

Kırmızı Oda, TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri… Cuma akşamı saat 20:00’da yayınlanan Kırmızı Oda yeni bölümü izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Kırmızı Oda izleyicileri özellikle Alya’nın değişimini merakla bekliyor. Alya, yeni bölümde iyileşmiş ve değişmiş bir şekilde son kez izleyicinin karşısına çıkıyor.

Melisa Sözen Kırmızı Oda Kadrosundan Ayrılıyor!

Alya karakterini canlandıran Melisa Sözen artık Kırmızı Oda kadrosunda yer almıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hayat hikayelerinden kaleme aldığı Kırmızı Oda’nın 13. Bölümünde Alya iyileşiyor. Alya, kendine yeni bir düzen kurmak için öncelikle yeni bir eve taşınıyor. Konuşmasıyla, yürüyüşüyle, giyimiyle tamamen değişen Alya artık iyileşmiş bir şekilde Kırmızı Oda’ya veda ediyor. 

Selvi Dışarıya Ne Zaman Çıkacak?

Kırmızı Oda yeni bölümü yayınlanırken 3. kez izleyeceğimiz Selvi, zorlu geçen yılların yükünden yeni yeni kurtulmaya başlıyor. Doktor Hanım’a nasıl bir evde doğduğuyla anlatmaya başlayan Selvi, yıllardır evden dışarıya çıkamamasıyla diziye konu oluyor. 5 kişilik bir ailenin en büyük kızı olan Selvi, 15 yaşında kendinden yaşça büyük bir adamla evlenerek İstanbul’a yerleşiyor.

Çocukluk hayatı boyunca babasından şiddet gören Selvi, evlendikten sonra da baba evinde gördüğü şiddetin daha fazlasını görmeye başlıyor. Evlilik hayatı boyunca şiddet ve kısıtlamalara maruz kalan Selvi, kocasının ölümünden sonra sanki kocası hayatta gibi evden dışarıya çıkamıyor. Torununun doğumu için dışarıya çıkmak isteyen Selvi, oğlu sayesinde Doktor Hanım’la görüşmeye başlıyor. Tedavinin ilk aşamalarında olan Selvi henüz dışarıya çıkamıyor. İlerleyen bölümlerde Selvi için gelişmeler yaşanacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.