Çukur Dizisinde Yeni Bir Veda Mı Var?

Çukur Dizisinde Yeni Bir Veda Mı Var?

Çukur dizisi yayınlanmaya başladığı günden bu yana artan bir izleyici kitlesine sahip. Dizinin izleyicileri her pazartesi Show TV ekranlarına kilitlenmeye devam ediyor. Dizide bugüne kadar birçok ayrılık yaşandı. Peki, Çukur dizisi için yeni bir ayrılık söz konusu mu?

Hafta içi her pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur, geçen haftaki bölümle yine izleyiciden tam puan almayı başardı. Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin yeni bölüm tanıtımı ise yayınlandı. Yeni bölüm tanıtımını izleyen izleyiciler, Çukur dizisinde yeni bir ayrılığın yaşanacağını merak ediyor. 

Çukur’da Çağatay Şoku!

Çukur dizisinin yeni tanıtımında Cumali, Çağatay’ın karşısına çıkıyor. Çukur’un tapularını almak isteyen Cumali, Çağatay’dan beklenmedik bir tepki görüyor. Çağatay ancak Cumali öldüğünde tapuları vereceğini söylüyor. Yayınlanan yeni tanıtımda Cumali’nin tavırları izleyicide merak uyandırıyor. Cumali’nin tanıtımdaki veda edercesine hareket etmesi izleyicinin gözünden kaçmıyor. 

Yamaç Tapuların Çağatay’da Olduğunu Öğreniyor!

Dizinin yeni bölümünde Yamaç, Cumali’nin tapuları Çağatay’a kaptırdığını öğreniyor. Bunun üzerine harekete geçen Yamaç, sürpriz bir isimle iş birliği yapıyor. Cumali, Çağatay’a tapuları kaptırdıktan sonra köşeye sıkıştığını düşünse de Yamaç durumu öğrendikten sonra devreye giriyor. İdris Koçavalı’nın ölümünden sonra ilk defa Yamaç ve Cumali gerçek bir yüzleşmeyle ekranlara gelecek. Tüm bunlar yaşanırken Selim ise büyük bir kararın eşiğinde. Yeni bölümde Selim için de sürprizler var. Dizide yeni bir ayrılık ise henüz yaşanmıyor. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.