Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölümüyle İzleyiciyi Şaşırttı!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölümüyle İzleyiciyi Şaşırttı!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, aynı konu üzerinde ilerlemesiyle izleyiciyi sıkmaya başlamıştı. Kuzey ve Yıldız arasındaki aşkı konu alan dizide Kuzey ve Yıldız’ın kavuşması bekleniyordu. Fakat dizide bir türlü kavuşma olmuyordu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde izleyiciyi şaşırtmayı başardı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşıyordu. Dizinin konusu 21 yıldır Kuzey’e kavuşamayan Yıldız’ın aşkı üzerine ilerliyordu. İzleyiciler artık Kuzey ve Yıldız’ın kavuşmasını bekliyordu. Dizi, yayınlanan son bölümde izleyicileri şaşırtmayı başardı ve 21 yıl sonra Kuzey ile Yıldız’ı kavuşturdu. 

Yıldız Önüne Çıkan Tüm Engelleri Aşmayı Başarıyor!

Dizinin Yıldız’ı Kuzey’e kavuşmak için birçok engelle karşılaştı. Yıldız, daha önceki bölümlerde de önüne çıkan engelleri aşmayı başardı. Son olarak evlilik sürecine giren Kuzey ve Yıldız’ın engel olmadan evleneceği ise izleyici tarafından düşünülmüyordu. İzleyici, düğün sahnesinde yine bir engel çıkacağını ve ikilinin kavuşamayacağına inanıyordu. Düğüne en büyük engel ise Yıldız’ın babası Yaşar’dı. Son bölümde Yaşar dahi kimse düğüne engel olamadı. 

Eğer Kuzey İle Evlenirsen Onu Vururum!

Yıldız’ın babası Yaşar, Yıldız’a eğer Kuzey’le evlenirse Kuzey’i vuracağını söyledi. Yıldız, tüm bu sözleri arkasında bırakarak düğüne gitti. Kuzey’le evlenen Yıldız’ın sahnesinde ise Yaşar düğünü bastı. İzleyici, Yaşar’ın Kuzey’e zarar vereceğini ve düğünün olmayacağını düşünürken tam aksine Yaşar, düğün için rızasının olduğunu söyledi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi sonunda Kuzey ve Yıldız’ı kavuşturdu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.