Öğrenciye kredi veren bankalar

Öğrenciye kredi veren bankalar

Bankalar öğrencilere uygun faiz oranı ile kredi dağıtıyor. Bu fırsatı kaçırmayın! En uygun kredileri ve geri ödemeler haberimizde yer alıyor.

Bankalar öğrencilere uygun faiz oranı ile kredi dağıtıyor. Bu fırsatı kaçırmayın! En uygun kredileri ve geri ödemeler haberimizde yer alıyor.

Eğitim hayatı, bir çocuğun alması gereken en önemli sistem olmaktadır. Yeni doğan bir bebek, çevresini keşfederken yeni şeyler öğreniyor. Büyüdükten sonra okula giderek eğitim alıyor ve çevresini daha iyi tanıyor. Üniversiteye kadar geçen bu süreçte hayalini kurduğu bölüme giden öğrenci için bir miktar nakit para ihtiyacı bulunabiliyor. Bu gibi durumlarda destek olan bankalar, öğrencilerin geleceğine ışık tutuyor.

Öğrenciye kredi veren bankalar

3 ay ertelemeli kredi veren Yapı Kredi, öğrencilerin nefes almasını sağlıyor. İpotek imkanının da sağlandığı bankada öğrenciler borcunu ödemese bile bir zorluk ile karşılaşmıyor. İpotek, bilindiği üzere bir malın gösterilmesiyle alınan kredi. Eğer kredi ödenemeyecek duruma geliyor ise ipotek sayesinde rehin gösterilen mal alınır ve borç kapatılır. Konut ve taşıt kredisi de bu şekildedir. Örnek bir kredi tablosu incelendiğinde 10.000 TL krediyi %2,19 faiz oranı ile ve 36 ay taksitle aylık 432,97 TL’ye alınabiliyor.

Ziraat Bankası öğrencilere kredi veren ve öğrencileri düşünen bir diğer banka. Uygun faiz oranları ile öğrencileri sevindiren banka, hem çocukların hem de üniversite gençlerinin eğitim masraflarını karşılıyor. 10.000 TL kredi alan bir müşteri %1,75 faiz oranı ve 36 ay vade ile aylık 398,66 TL geri ödeme yapabiliyor.

En uygun faiz oranlarından birini sunan TEB, öğrencilere güzel bir fırsat vaat ediyor. Öğrencilerin en iyi şekilde okumasını isteyen banka, 3 ay ertelemeli kredi dağıtıyor. Örnek bir krediyi incelediğimizde 15.000 TL kredinin 36 ay vade ve %1,35 faiz oranı ile aylık 864,22 TL olduğu görülüyor.

Öğrenciye kredi veren bir diğer banka olan Denizbank aylık düşük taksit seçeneği ile kredi veriyor. Öğrencilerin eğitimine önem gösteren bank 10.000 TL’lik bir krediyi 36 ay vade ve %2,14 faiz oranı ile 429 TL’den sunuyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.