QNB Finansbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma

QNB Finansbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma

Türkiye’de yıllardır hizmet veren bankalardan birisi olan QNB Finansbank, pek çok kişiye uygun faiz oranları ile kredi dağıtıyor. Bazı müşteriler bankanın müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak isteyebilir.

Türkiye’de yıllardır hizmet veren bankalardan birisi olan QNB Finansbank, pek çok kişiye uygun faiz oranları ile kredi dağıtıyor. Bazı müşteriler bankanın müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak isteyebilir.

QNB Finansbank finansal kurumunun müşteri temsilcisi ağına hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen müşterilerin pek çok sebebi olabilir. Bunlardan birisi kişinin acelesi olduğu, diğeri de kişinin acilen iletişime geçmesi gerektiği.

Örneğin müşterinin banka kartı çalınmış olabilir ve parasına bir şey olmaması için hemen müşteri temsilcisi ile iletişim kurmak isteyebilir. Burada yazan bilgiler müşterilere ışık tutacak cinsten, acil durumlarda yardımcı olmak için yer alıyor. QNB Finansbank müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanmanın yolu oldukça kolay.

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine ulaşma

Öncelikle 0 850 222 0 900 numaralı hatta ulaşın. Bu numara QNB Finansbank müşteri hizmetlerine ait. Her komutu uygularken öncelikle bilgisayarın ses vermesini bekleyin ve sonrasında komutu uygulayın. Önce 1, sonra 5 ve en son olarak 4 tuşuna basarak müşteri hizmetlerine ulaşın. Müşteri hizmetlerine ulaşmak bu kadar kolay olmakta.

Bu durum pek çok vatandaş için hayat kurtarıcı olabiliyor. Eğer ki sıra yoksa müşteri temsilcisine hemen, sıra var ise bir süre sonra bağlantı sağlanacak. Müşteri temsilcisine hızlı ulaşmak erkenden sıraya girmek demektir. Bundan dolayı bu adımın uygulanması pek çok müşteriye zaman kazandırıyor.

QNB Finansbank hakkında bilgi

23 Eylül 1987 yılında kurulan QNB Finansbank’ın genel merkezi İstanbul’un Şişli semtinde bulunuyor. “Herkese lazım bi’ finansçı’” sloganı ile bilinen finansal kurum, özel bir banka olarak yer alıyor. 2019 yılında 19.1 milyar $ olarak açıklanan gelirin 2.86 milyar $’ı net gelir olarak yer aldı.

Daha önceleri bir Türk tarafından kurulan banka, sonraları QNB Group firmasına ait oldu ve adı QNB Finansbank olarak güncellendi. Firma ilk olarak 1999 yılında ilk taksitli kredi kartı olan Galaxy Card’ı devreye soktu. Çeşitli kampanya ve indirimler ile o zamanlarda müşterilerini mutlu eden banka, onlara bir kolaylık sağlıyordu. Günümüzde pek çok banka kartı çeşidi ve kredi kampanyası bulunan banka büyümeye devam ediyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum