Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direkt bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direkt bağlanma

Yapı Kredi ile ilgili bir sorunu olan müşteriler müşteri temsilcisine direkt bağlanmanın yolunu araştırıyor. Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak aslında çok kolay.

Yapı Kredi ile ilgili bir sorunu olan müşteriler müşteri temsilcisine direkt bağlanmanın yolunu araştırıyor. Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak aslında çok kolay.

Yapı Kredi, ülkemizde yer alan mevduat bankalarından birisi olarak bulunuyor. Müşterilere uygun faiz oranları ile kredi veren banka, pek çok konuda vatandaşın ihtiyacını karşılıyor. Bazı durumlarda müşteriler acil bir durumdan dolayı müşteri temsilcisine bağlanmak isteyebiliyor. Örneğin müşterinin kredi kartı çalınabilir. Bu da hızlı olmanın önemli olduğu anlamına geliyor.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen bir müşteri 0 850 222 0 444 veya 444 0 444’ü aramalı. Müşterinin sonrasında yapacağı işlem Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını girmek. Gerekli hesap bilgileri girildikten sonra sistem müşteriyi tanıyacak.

İşlemler buraya kadar tamamlandıktan sonra yapılması gereken işlem önce 2 tuşuna basmak, devamında 0 tuşuna basarak müşteri temsilcisine ulaşmak.

Eğer müşteri temsilcisi hattında bir yoğunluk olmazsa hızlı bir şekilde bağlantı kurmak mümkün olur fakat bir yoğunluk var ise müşteri temsilcisi müşteriye daha geç ulaşacak. Bu durum tamamen yoğunluğa bağlı. Müşteri temsilcisine ne kadar hızlı bağlanılır ise o kadar erken sıraya girmek mümkün olduğu için bu müşteri için ciddi zaman tasarrufu sağlayan bir durum olacak.

Yapı Kredi Bankası’nın tarihi

Yapı Kredi, 7 Temmuz 1944 yılında Kazım Taşkent tarafından İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk özel bankası. Genel merkezi Levent’te bulunan bankanın günümüzde 800’ün üzerinde şube, 16.000’in üzerinde çalışan ve 444 milyar TL’nin üzerinde bir büyüklüğü bulunuyor.

Bankanın %40,95’i Koç Finansal Hizmetler, %9,02’si Koç Holding, %20’si UniCredit S.P.A. ve %30,03’ü halka açık bir şekilde yer alıyor.

Türkiye’nin ilk özel sermaye ile kurulan bankası olan Yapı Kredi,  2006 yılında Koç Holding bünyesinde bulunan Koçbank ile birleşerek daha büyük bir yapı haline geldi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.