POLİTİKA

Ekrem İmamoğlu, Beşiktaşlı Takipçisiyle Tatlı Bir Diyalog Yaşadı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş’lı bir takipçisiyle tatlı bir diyaloğa girdi. İmamoğlu’nun yaptığı paylaşımın altına Beşiktaş altyapısına sitemde bulunan takipçisine yanıt verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter’da bir Beşiktaş taraftarının esprili paylaşımına aynı karşılıkla yanıt verdi. İmamoğlu, “Biz İstanbul’daki yarım asırlık altyapı sorunlarını çözdük. Eminim güzide kulübümüz Beşiktaş da bu zamana kadar olduğu gibi genç yeteneklerimizi futbola kazandıracaktır. ‘Bırakmam seni’ demekten vazgeçmeyin” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Beşiktaş semtindeki altyapı sorununu çözdüklerini dile getirdi.

İmamoğlu, “Beşiktaş Meydanı’ndaki altyapı sorununu da çözdük. Yıllardır denize akan kanalizasyona son verdi; yağmur sonrası Meydan, Sinan Paşa Camii ve Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi de artık sular altında kalmayacak” yazılı bir paylaşım yaptı.

Beşiktaş’ın Altyapısına Vurgu Yaptı

Twitter’da bir kullanıcı ise İmamoğlu’nun tweet’ini alıntılayarak, “Neyini çözdün acaba? Son 50 yılda Beşiktaş altyapısından doğru düzgün 10-15 topçu çıkmadı be” ifadelerini kullandı.

Kullanıcının esprili yanıtını cevapsız bırakmayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ise, “Biz İstanbul’daki yarım asırlık altyapı sorunlarını çözdük. Eminim güzide kulübümüz Beşiktaş da bu zamana kadar olduğu gibi genç yeteneklerimizi futbola kazandıracaktır. ‘Bırakmam seni’ demekten vazgeçmeyin” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı