Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Eşkıyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. Bölüm Fragmanıyla İzleyicilerinin Karşısına Çıktı!

Eşkıyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. Bölüm Fragmanıyla İzleyicilerinin Karşısına Çıktı!
  • 31.10.2018

Milyonlarca kişinin izlediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 114. bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. Bölüm fragmanı 113. bölümün ardından hızlı bir şekilde yayınlanarak izleyicilerin daha çok merak etmesinin önüne geçti. Büyük heyecanla biten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. bölüm ardından 114. bölümde neler olacağına dair ipuçları veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. ATV’nin büyük bir ilgi ve alakayla birlikte takip edilmekte olan dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanında Hızır’ın hastanede ölüm kalım savaşı verdiği an dikkat çekiyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanında neler var?

Her salı ATV ekranlarında izleyicileri karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanında neler var?  İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı detayları…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı yayınlandığı an itibarıyla yukarıda gelmiş olduğunuz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. Bölüm Fragmanı başlığı altında olacaktır. İzleyicilerin merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanının kısa zaman içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz En Son Ne Oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı gelmeden önce bir önceki yayınlanan 113. bölümde neler olduğunu bir hatırlayalım. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı ile birlikte 113. bölümün sonunda yaşanılan merak dolu anların soru işareti ortadan kalkacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 113. bölümde Alparslan’ın içlerindeki haini bulma amacıyla düzenlediği tüm çabalar ağır sonuçlara sebebiyet vermiştir. Ateş’in sırtından vurarak yaraladığı Hızır Çakırbeyli, hastanede tedavi altına alınır fakat durumu hiç iyi değildir. İlyas ise acısını en yakınlarından çıkararak başlar. Ağabeyinin başına gelen her şeyi Hızır Ali ve Alparslan’a yükleyen İlyas, bu saatten sonra kendinden gizli nefes bile alınmasına izin vermeyecektir.

Hızır’ın hastanede olmasından ve yokluğundan kaynaklı olarak ailenin reisliğini üstlenir ve tüm aile üyelerinin kendisine itimat göstermesi gerektiğini hatırlatır. Sözünü dinlemeyecek olanlara kesinlikle cezasını kesmesi de, aldığı tüm bu sorumluluğun altından kalkmakta onun için hiçte kolay olmayacaktır.

Yaşananların ardından Çakırbeylilerin çok uzun süre kendilerini toplayamayacak olduklarını düşünen İzzet ve Muzi’yi öldürüp, yapmış olduğu hainliğin ortaya çıkmasını tamamen imkansız hale getiren Ateş, yüreğini rahatlatmayı başarmıştır. Hızır’ın tedaviye alınmasıyla ailenin reisliğini alan İlyas, intikam hırsıyla hata yapacak mı onu beklemeye başlarlar. Fakat o hırsın hatadan daha çok ne kadar büyük bir bela olacağını tahmin edemediler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ