GÜNDEM

Genç Kadın 4 Aylık Polis Eşinin Katili Oldu!

Söz konusu olayın gerçekleştiği yer Sarıçam ilçesi. 8 Kasım 2019’un akşam saatlerinde, Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görev yapmaya başlayan 4 aylık polis memuru , evinde kendi tabancasıyla vuruldu. 1 yıllık eşi Fadime Doğan ambulansa haber verdi. Adana şehir hastanesine götürülen Alpay Doğan hayata gözlerini yumdu.

Alpay Doğan’ın ölümü üzerine derin bir araştırma başlatıldı. Evde yapılan incelemeler sonucu, polis mensubunun öldüğü an sadece eşi yanındaydı. Sonrasında eşinin ifadesinin alınması gerektiği söylendi. Fadime Doğan’ın ifadesinde eşinin silahını temizlerken öldüğünü söyledi. Alpay Doğan’ın otopsisine bakıldığında uzak mesafeden gelen mermi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

Gözaltına alınan Fadime Doğan’ın sorgusu dahada sertleşmeye başladı. Fadime Doğan’ın yeni ifadesinde eşi Alpay Doğan’ın silahtaki mermileri çıkarttığını ve kendisininde silahı eline alıp “sıkayım mı” diye şaka yaptığını söyledi. Silahın içinde merminin olmadığını zannedip ateş ettiğini söyledi Sonrasında acilen bir ambulans çağırdığını belirtti. Alınan ifadeden sonra adliyeye sevki gerçekleştirildi.

Kasten adam öldürme

Fatma Doğan’ın çıkarıldığı mahkemede “kasten adam öldürme” suçundan tutuklandı. Kadersiz çiftin 5 yıldır birbirlerini çok sevdiğini ve mutlu bir hayat yaşadıklarını aileleri açıkladı. Çiftin çevresinde kim varsa çok memnundular. Ailesi bu olayın kaza olduğunu ve birbirlerine doyamadıklarını dile getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı