1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Halkbank Kredi Sonucu Sorgulama Ekranı! Halkbank 10.000 TL Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi
Halkbank Kredi Sonucu Sorgulama Ekranı! Halkbank 10.000 TL Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi

Halkbank Kredi Sonucu Sorgulama Ekranı! Halkbank 10.000 TL Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi

Halkbank 10.000 tl ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu sorgulama. Halkbank kredi başvurusu yapabilirsiniz! Corona...

A+A-

Halkbank 10.000 tl ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu sorgulama. Halkbank kredi başvurusu yapabilirsiniz!

Corona virüs salgınının getirdiği ekonomik olumsuzluklar, dar gelirli vatandaşları olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Bu noktada virüs sürecinde elini biraz olsun rahatlatmak isteyen vatandaşlar, Halkbank 10 bin TL Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi’nden faydalanmak istiyor. Başvurularını henüz gerçekleştirmeyen vatandaşlar arama motoru üzerinden ‘Halkbank 10 Bin TL Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu nasıl yapılır, kimler alabilir?’ gibi soruların yanıtlarını araştırırken, halihazırda başvurularını yapmış cevap bekleyen kişiler, ‘Halkbank kredi başvuru sorgulama ekranı’ aratmasını yapıyor. Bilindiği üzere, 0.49 faiz oranı ile 6 ay geri ödemesiz 36 ay vadeye kadar 10 bin TL, 7 bin 500 TL, 5 bin TL ve 3 bin TL devlet destekli kredi vatandaşlara sağlanıyor. Başvurularını yapan vatandaşlar ise 'Halkbank Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvuru sonuçları sorgulama ekranı' hakkında bilgi güncel bilgileri öğrenmeye çalışıyor. İşte, 36 ay vadeli ve 6 ay geri ödemesiz 10 bin TL Halkbank kredi başvuru sorgulama ekranı ve tüm detaylar! Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler ve başvuru sonucu sorgulama nereden yapılır sorularının yanıtları şu sıralar en çok araştırılan konular arasında kendine yer buluyor. Corona virüs salgını ekonomik olarak pek çok vatandaşı olumsuz yönde etkilerken, kamu bankaları salgından etkilenen vatandaşların ellerini bir nebze rahatlatmak amacıyla 10 bin TL'ye kadar 6 ay geri ödemesiz kredi imkanı sunuyor. Halkbank üzerinden başvuru yapmayı düşünen vatandaşlar ise 'Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yap' şeklinde araştırmalarını gerçekleştiriyor.

HALKBANK TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVURU SONUÇLARI SORGULAMA!

Haberimizin ilerleyen sayfalarından, 10 bin TL Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Destek kredisi başvurusu ve şartları ile kredi başvuru sorgulama hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye alınan "Ekonomik İstikrar Kalkanı" tedbirleri kapsamında; hane halkı aylık geliri 5.000 TL'nin altında olan müşterilerimizin gıda, sağlık, kira, fatura ödemeleri (elektrik, su, doğalgaz vb.) gibi temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL'ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi hizmete sunulmuştur.

TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI

Dilerseniz; 10.000 TL'ye kadar kredinizi aylık %0,49 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi; 6 ay ödemesiz dönemli olarak yapabilirsiniz. Tahsis ücretli bir kredidir (Binde 5). Kullandırılacak kredilerde tahsis ücretine ilave olarak, kefalet tutarı üzerinden binde 7,5 komisyon tahsil edilerek Kredi Garanti fonuna ödenmektedir. Toplamda bir defaya mahsus olmak üzere, kredi kullandırım esnasında %1,10 oranında komisyon tahsil edilmiş olur.

NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi'nden hane halkı aylık geliri (aynı evde yaşayan eş ve çocuk) 5.000 TL ve altında olan ücretliler, asgari ücretliler, emekliler, serbest meslek mensubu olan müşterilerimiz yararlanabilecektir. Kamu bankalarının sadece birinden başvuru yapılabilecektir. Aynı hane içerisinden ise sadece bir kişi başvuruda bulunabilecektir. Kredi talebinizin değerlendirilmesi için KGF (Kredi Garanti Fonu) ile kişisel verileriniz paylaşılacaktır. KVKK aydınlatma metnine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başvurularınızı; Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Başvuruà Bireysel Kredi Başvurusuà Kredi Türü: Tüketici KredisiàKredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Başvuruà Kredi Başvurusuà Kredi Türü: Tüketici Kredisià Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'u arayarak Sesli yanıt sisteminde önceliklendirilmiş işlemler menüsünde 2 numaralı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisini seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.
Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.