13,5 Milyon Emekliye Büyük Müjde Geldi! Biraz Önce Belli Oldu 3.000 TL Ödeme Yapılacak

13,5 Milyon Emekliye Büyük Müjde Geldi! Biraz Önce Belli Oldu 3.000 TL Ödeme Yapılacak

TEB Haber Verdi: 3.000 TL'ye vara Varan Promosyon Ödenecek!

Türkiye Ekonomi Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre mayıs ayı sonuna kadar maaşlarını Türkiye Ekonomi Bankası üzerinden 36 ay boyunca alma sözü veren vatandaşlara 2750 TL'ye kadar emekli promosyon ödemesi yapılacak. Detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Bundan sadece birkaç yıl önce Sosyal Güvenlik Kurumu ile Türkiye Bankalar Birliği arasında varılan bir mutabakat neticesinde emekli vatandaşlardan Herhangi bir banka ile 36 ay boyunca ya da daha fazla emekli maaşını alma sözü vermesi karşılığında kendisine emekli promosyon ödemesi adı altında 500 TL'den 3 bin TL'ye kadar emekli promosyon ödemesi yapılmasına karar verilmişti.

Buna göre Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre mayıs ayı sonuna kadar emekli maaşı taşıma işlemlerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirir vatandaşlara banka tarafından emekli promosyon ödemeleri yapılacak. Bu nedenle Türkiye Ekonomi Bankası'nın yapmış olduğu avantajlı kampanyalar dünyasına adım atacak emekli vatandaşları birbirinden değişik fırsatlar bekliyor.

TEB Emekli Bankacılığı Dünyasına Adım Atın

Emekli vatandaşları 2.750 TL'ye varan emekli promosyon ödemeleri yapılacak. Türkiye Ekonomi Bankası'na davet eden müşterilere emekli maaşını Türkiye Ekonomi Bankası'na taşıyanher yakını için 250 TL ve toplamda 2500 TL'ye varan nakit ödül fırsatı da tanınacak. Buna göre emekli maaşını Türkiye Ekonomi Bankası'na taşıyanher bir vatandaşın yakınlarını ya da arkadaşlarını da getirmeleri durumunda 10 kişiye kadar kişi başı 250 TL olacak şekilde toplamda kendilerine 2500 TL'ye varan bir nakit ödül fırsatı tanınacak.

Emekli maaşını Türkiye Ekonomi Bankası'na taşıyarak 36 ay boyunca bu banka üzerinden maaşını alma sözü veren emekli vatandaşlara 2 tane otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerine 2.750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacak.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Ne Kadar Emekli Promosyonu Ödemesi Yapıyor?

  • 1499 tl ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlara nakit promosyon ödemesi adı altında 500 TL ve ek promosyon ödemesi adı altında 1300 TL olmak üzere toplamda kendisine 1850 TL tutarında bir emekli promosyon ödemesi yapılacak,
  • 1500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlara Türkiye Ekonomi Bankası tarafından 625 TL nakit emekli promosyonu ve 1.675 TL ek promosyon olmak üzere toplamda 2300 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılacak,
  • 2500 TL ve daha da üzeri emekli maaşı alan vatandaşlara 750 TL tutarında nakit promosyon ödemesi yapılırken ek promosyon ödemesi ise 2000 TL olacak ve böylece toplam emekli promosyon ödemesi 2750 TL gibi bir rakama ulaşacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.