Erdoğan Talimat Verdi, Kamu Bankaları Kesenin Ağzını Açtı! İhtiyaç Sahiplerine 10 Bin TL Verilecek!

Erdoğan Talimat Verdi, Kamu Bankaları Kesenin Ağzını Açtı! İhtiyaç Sahiplerine 10 Bin TL Verilecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vermiş olduğu talimattan sonra elini taşın altına koyan ilk kamu Bankası Ziraat Bankası olarak karşımıza çıkmaktadır. Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıf Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

TRT'de katılım sağladığı bir canlı yayın toplantısında gündeme ve ekonomiye dair çeşitli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşların özellikle de koronavirüsü pandemisi süreciyle beraber nakit problemi yaşadıklarını ve kamu bankalarının Özellikle de Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından politika faizinin %14 olarak belirlendikten sonra elini taşın altına koyup vatandaşlara parasal problemlerini gidermeleri açısından yardımcı olmalarını söyledi.

Bu toplantının hemen akabinde gerçekleştirilen kabine toplantısı sonrasında özellikle de konut kredisi faiz oranlarında %0.89 ile%0.99 faiz oranlarının uygulanması ile vatandaşların konut sahibi olacaklarına yönelik müjdeli haber verilirken, konut kredisi değil de ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşların özellikle de kamu bankaları tarafından başvuru işlemlerini gerçekleştirerek uygun faiz oranları ile istedikleri paranın sahibi olmasını sağladı.

Kamu Bankaları 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Kamu bankaları tarafından verilecek 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşların daha önce bankalar ile parasal açıdan herhangi bir problem yaşamamış olmaları ve kredi puanlarının en az 1200 ve daha da üzerinde olması gerekir

Ziraat Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vermiş olduğu talimattan sonra elini taşın altına koyan ilk kamu Bankası Ziraat Bankası olarak karşımıza çıkmaktadır. Ziraat Bankası resmi internet sayfası üzerinden bu sabah yapılan açıklamaya göre vatandaşların kredi puanlarının 1200 ve daha da üzerinde olması şartı ile 36 aylık vade seçeneği şeklinde kendilerini 10.000 TL Ziraat Bank şubeleri ve Ziraat Bank mobil bankacılık uygulamaları üzerinden yapılacak.

Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Katılım Koşulları Neler?

Halkbank tarafından verilecek 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların kredi puanlarının 1200 ve daha da üzerinde olması gerekirken diğer taraftan Ziraat Bankası'ndan ayrı bir şekilde Halk Bankası'nın istediği kriterler arasında Halkbank kredi kartının kullanılması şartı yer almaktadır. Yani Halk Bankası üzerinden 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamaları ile beraber kredi kartını da aynı şekilde alıp kullanmaları gerekli.

Vakıfbank Devlet Destekli 10.000 tş itiraz kredisi kampanyası ayrıntıları neler?

Vakıf bankası tarafından verilecek 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisinden 36 aylık vade seçenek şeklinde 3 ay geri ödemesiz bir şekilde Vakıfbank şubeleri ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek faydalanabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.