$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Meral Akşener’den Erken Seçim Açıklaması!

Şehir gezilerini hızlandıran Meral Akşener,erken seçime dair açıklamasını yaptı. “Erken seçim görünmüyor. ben şehirleri erken seçim için gezmiyorum. Sadece gezmeyi seviyorum.” şeklinde ifade etti.

Meral Akşener’den Erken Seçim Açıklaması!
  • 30.01.2020

İyi parti lideri Akşener, erken seçim konusunda tepkisini gösterdi. Yazarı olan Ahmet Takan’ın “Erken seçim mi bekliyorsunuz?” sorusuna cevap verdi.

Cesur yazar Ahmet Takan, Lidere erken seçim hakkında sorular sorarak, açıklamalarını aldı. Gezmenin kendisine iyi geldiğini söyleyen Meral Akşener, erken seçim için gezmediğini ve erken seçim görmediğini söyledi.   Gezilerinin halk için olduğunu, belirtip, özellikle esnaflar için gezeceği yönünde ifadelerini paylaştı.

Esnaf İle Sıkı Temas

Şehir gezilerinin yoğunluğunu, esnaflarla sıkı temas halinde olduğuna bağladı. Gezilerinin çoğunda kalabalık görmek istemeyen Akşener, esnaflarla görüşmesinin samimiyetinin fazla olduğunu açıkladı. “Tek tek el sıkışıyorum” şeklinde ifade etti. Kalabalığın yoğunluğu esnafı boğuyor. Muhabbetimiz yarıda kesiliyor diyen İyi Parti lideri, esnaflarla temas halindeyken kalabalıktan kaçındığını belirtti.

 

Yoğun Ziyaret Süreci

Büyük şehirlere yapacağı ziyaretlerin artacağını açıklayan Akşener. ” Özellikle ilçe ziyaretlerine daha fazla yoğunlaşacağım” şeklinde ifade etti. Dolaşmadık sokak bırakmayacağını açık şekilde belirtip, haziran ayı sonuna kadar halkla temasın fazla olacağını söyledi. Halkın derdine kulak vereceğini, eksik görülenlerin düzeltilmesi için çalışmalar düzenleyeceğini açıkladı.

“Ziyaret Etmediğim İlçe Kalmayacak”

Halkın dertlerine yönelik çalışmalarını sürdürmek isteyen İyi Parti lideri, neredeyse tüm illeri dolaşacağını söyledi. Gezilmedik il ve ilçe bırakmayacağını belirten Akşener, çalışmalarının ağırlığının bu yönde olacağı şeklinde değerlendirmesini yaptı. Ziyaretlerine İzmir’den başlayıp, İstanbul’a geçeceğini belirtip, Türkiye’nin her bir ucuna ziyaret düzenleyeceğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ