Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Müebbet Hapis Cezası Alan Galip Öztürk Gürcistan’da Oy Kullandı!

Hakkında müebbet hapis cezası bulunan ve bu infazın Yargıtay tarafından devamına karar verilen Galip Öztürk, karar verilir verilmez Gürcistan’a kaçmıştı. Öztürk, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda Gürcistan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy verdiği görüldü.

Müebbet Hapis Cezası Alan Galip Öztürk Gürcistan’da Oy Kullandı!
  • 29.11.2018

Yargıtay’ın müebbet hapis cezasının infazının devamına karar verdiği Metro Holding patronu Galip Öztürk, Gürcistan’da çıktı.

22 yıl önce işlenen bir cinayete ilişkin yargılandığı davada ‘cinayetin azmettiricisi’ iddiasıyla müebbet hapis cezası alan Metro Holding’in patronu Galip Öztürk’e 2 yıl önce infazın durdurulması kararı çıkmıştı.

Ancak Yargıtay Ceza Genel Kurulu, Öztürk hakkında verilen müebbet hapis cezasının yerinde olduğuna hükmetti. Bu kararla birlikte, İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi , Öztürk için 2 yıl önce durdurulan infazın devamına karar verdi. Hakkında yakalama kararı çıkmayan Galip Öztürk ise aynı gün Gürcistan’a kaçtı.

Galip Öztürk, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Gürcistan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy kullandığını belirten Öztürk “İstikrar devam etsin, Gürcistan büyüsün. Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oyumu kullandım” mesajını yazdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ