$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Müge Anlı’da Canlı Yayınında İlginç Anlar Yaşandı

Müge Anlı’da Canlı Yayınında İlginç Anlar Yaşandı
  • 13.02.2020

Müge Anlı İle Tatlı Sert canlı yayınında yine ilginç bir olaylar zinciri ile gündeme geldi. Samsun’dan gelen Asiye Merthan adlı bir kişi, 14 yaşındaki kızı Merve Korucu’nun 32 yaşındaki bir kadın tarafından kaçırıldığını iddia etti. Mahire Taslı isimli bir kadın olduğunu söyleyen Asiye Hanım, kadının erkek gibi giyinip sokakta gezdiği ve tavırlarının da erkek gibi olduğunu ifade etmiştir. Kızı ile de bu şekilde tanışarak sonrasında ev arkadaşı olduklarını söyleyen anne Asiye Hanım, 14 yaşındaki birinin kaçırılmasının suç olduğunu belirtmiştir.

Canlı yayına kızını bulunması için katılan Asiye Hanım, 32 yaşındaki Mahire adlı bir kadının 25 Ocak’ta kaybolan kızı Merve Korucu’yu kaçırdığını söylemiştir. ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla gündem yaratan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında yine çarpıcı bir olayla gündeme geldi.

14 Yaşındaki Kız Mahire İsimli Kadın Tarafından Kaçırıldı

ATV ekranlarında geçtiğimiz gün ekrana gelen Müge Anlı İle Tatlı Sert programının canlı yayınında ilginç bir olay daha yaşandı. Samsun’dan programa 14 yaşındaki kızının bulunması için katılan Asiye Metehan adlı bir anne, Mahire adlı bir kadın tarafından kızının kaçırıldığını iddia etmiştir. 18 gündür kızı Merve’den haber alamayan annenin canlı yayında kızını kaçırdığını iddia ettiği kanın kardeşi Emre’den öfkesini çıkardı.

Kızının kaçırıldığını ve yerini bulacak tek kişinin Emre olduğunu ifade eden Asiye Hanım, Emre’nin yerini bilmediğini söylemesi üzerine stüdyoda gergin anların yaşanmasına neden oldu. Mahire Taslı adlı kadının erkek gibi dolaştığı ve çalıştığı yerde kendisine Mahir diye hitap edilmesini istediğini belirtmiştir.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Canlı Yayınında ki Olaylar Gündem Yarattı

ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı yine gündem yaratan bir olayla ekrana geldi. 32 yaşında bir kadın tarafından kızının kaçırılması üzerine programa katılan Asiye Hanım, canlı yayında Mahire’ye seslendi. Kızını geri getirmesini isteyen anne, kızına seslenirken gözyaşlarını tutamadı. Programa gelen mesajlarına ardından Mahire’nin kardeşi Emre tarafından bir kadınla Atakum’da yaşadığı bilgisi paylaşıldı.

KAYNAK HABER: ALFA HABER AJANSI

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ