$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Sapık Patron Çalışanının +18 Fotoğraflarını Çekti!

İzmir’de mimarlık ofisinde çalışan kadın, patronunun masanın altından gizlice fotoğraf çekme sesini duyduğunu iddia ederek ardından savcılığa suç duyurusunda bulundu. Sapık patrona ise İzmir 48’inci Asliye Ceza Mahkemesi tarafından dava açıldı.

Sapık Patron Çalışanının +18 Fotoğraflarını Çekti!
  • 14.12.2019

Mimarlık ofisinin sahibi A.T.A. ofisinde iç mimar pozisyonuyla yer B.S.U’nun masa altından gizlice fotoğraflarını çektiği gerekçesiyle açılan davada yargılanacak. Ofisteki diğer çalışanlarında ifadesine başvuruldu. Açılan davanın duruşmasına gelmeyen A.T.A, bir sonraki duruşmada zorla bulundurulacak.

Tanıkların ifadeleri alındı

Söz konusu olayın ilk duruşması gerçekleştirildiğinde B.S.U ile avukatları salonda bulunurken, sanık A.T.A duruşmaya gelmedi. Duruşmada tanık pozisyonunda bulunan E.A., A.T.A.’nın olaydan sonra kendisini arayıp B.S.U ‘nun fotoğraflarını çektiğini itiraf edip, pişman olduğunu dile getirdi.

Diğer çalışanlardan tanık olarak bulunan T.Z.B ise olayın gerçekleştiği gün A.T.A’nın odaya hızlı bir şekilde girip  sonrasında ise lavaboya gittiğini gördüğünü söyledi. Tanık B.S.U.’nun ellerinin titrediğini ve oldukça tedirgin görüntüsünden bahsetti. Olaydan sonraki gün sanığın eşinin kendisi aradığını, A.T.A,’nın fotoğraf çektiğini itiraf etmesi sonucu evden kovduğunu söyledi.

Tanıkların ifadesi alınmaya devam ederken G.K. isimli çalışan ise, sanığın telefonunda B.S.U.’nun fotoğraflarını gördüğünü dile getirdi. Sanık telefonunu masaya koyup gittiğinde, tuş kilidi olmadığı için fotoğrafları açıp, B.S.U’nun bel altı çekilmiş fotoğraflarını gördüğünü söyledi.

Ayrıca Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Derneği Mimarlar Odası, İl Koordinasyon Kurulu Kadın Çalışma Grubu ve İzmir Kadın Savunma Ağı, duruşmaya katılıp mağduru olabildiğince desteklediler.

Tanıkların ifadesi alındıktan sonra, mahkemenin başkanı sanığın duruşmaya gelmemesi sonucu, duruşmayı ileri tarihe attı. Diğer olacak duruşmada sanık eğer tekrar gelmezse zorla getirtilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ