MAGAZİN

Serenay Sarıkaya’nın Paylaşımına Gelen Hamilelik Yorumu Acaba Dedirtti!

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ikilisi için sarfedilen ayrılık iddiaları magazini sarmışken, Serenay’ın fotoğrafına gelen yorum ise bu iddiaların dışında gündeme oturdu.

Ne olduysa Ünlü oyuncunun instagram hesabından yapmış olduğu bayram mesajlı paylaşım sonrasında gerçekleşti. Seren Serengil’in Serenay’ın pozu ve görünüşü hakkında hamilelik vurgusunda bulunması magazin gündemini bir anda farklı yöne çevirdi.

Cem Yılmaz ile ilişkisi devam mı ediyor?

Eğer ki Serenay Sarıkaya’nın ilişkisi sona ermiş ise Serengil’in böyle bir yorumda bulunması oldukça anlamsız karşılanırdı. Fakat bu yorum belki de bize Cem –  Serenay ilişkisinin hala devam etmekte olduğunu gösteriyordur. Karantinayı birlikte geçiren Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın aşk dolu hayatı magazini uzun bir süre meşgul etmişti. Kaldı ki kendileri de bu durumdan fazlasıyla rahatsız olmuş ve Cem Yılmaz bir magazin sitesine gizlilik ihlalinden ötürü dava edeceğini açıklamıştı.

Seren Serengil’in bildiği bir şey mi var?

Yaptığı dobra yorumlarla gündeme bomba gibi düşen Seren Serengil, ikilinin ilişkisinin devam ettiğine dair umutlar beslenmesine neden oldu. İkilinin ilişkisinden memnun olan ve destekleyen hayranları bu yorumu beğenerek destek çıktı. Fan sayfaları ise olayı güzellikle karşılayan paylaşımlarda bulundu.

İşte Serenay’ın söz konusu paylaşımı ve paylaşımına gelen Seren Serengil yorumu:

Üst üste iki yorum atan Seren Serengil, Bir hamile güzelliği gelmiş, keşke olsa” ve “Bu gülüşü bilirim benim de vardı böyle bir fotoğrafım hamileyken, yanılıyor olabilirim ama temennim bu senin için..” yorumları magazin gündemden bir süre düşmeyeceğe benziyor. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkileri için herhangi bir açıklama yapmadıkça da bu tarz magazinsel haberlerin sonu gelmeyecek gibi duruyor.

Bir İhtimal Daha Var…

İkilinin sessiz kalmasındaki ihtimal ise ilişkilerini daha fazla magazinleşmesine müsade etmemek istemesi olabilir. Bu yüzden ilişkilerini gizli bir şekilde yaşayıp gündeme birliktelikleriyle gelmemeleri gayet doğal karşılanır bir hareket olurdu. İkilinin bu tarz konulara duruşuna da baktığımızda oldukça mantıklı bir ihtimal olarak duruyor. Fakat gerçeğin ne olduğu ikiliden herhangi bir açıklama veya hamle gelmedikçe tamamiyle açıklığa kavuşmayacak.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı