$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Sokak Ortasında Yaşanan Olay Şoka Uğrattı! Biri Tabancayla Vururken Diğeri Tekme Yağmuruna Tuttu!

Bursa’da sokak ortasında yaşananlar şok yaşattı. Oğuz Yenen isimli bir şahıs, bacağına isabet eden 2 kurşunla yaralanarak yere yığıldı. Yaralı halde yerde yatarken kimliği henüz tespit edilemeyen bir şahıs tekme yağmuruna tuttu.

Sokak Ortasında Yaşanan Olay Şoka Uğrattı! Biri Tabancayla Vururken Diğeri Tekme Yağmuruna Tuttu!
  • 27.02.2019

Bursa’da tapu dairesinde başlayan alacak kavgası sokağa taştı. Kavgada Tevfik K., Oğuz Yenen’i 2 bacağından birer kurşunla vurarak, yaraladı. Saldırının ardından Tevfik K. teslim olurken, ikilinin beraberinde bulunan kimliği belirlenemeyen bir kişi ise yerde yatan yaralıyı tekmeleyip, kaçtı.

TARTIŞMA SOKAĞA TAŞTI

Olay, Namık Çelebi Mahallesi Salim Demircan Sokak’taki İznik Tapu Dairesi önünde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre tapu dairesinde Oğuz Yenen (47), Tevfik K. (44) ve kimliği henüz öğrenilemeyen bir kişi arasında, alacak tartışması çıktı. Tartışma büyüyerek, sokağa taştı.

BİRİ BACAKLARINDAN VURDU, DİĞERİ TEKMELEDİ

Bir süre sokak ortasında devam eden kavga sırasında Tevfik K., üzerinde taşıdığı tabancasını çekip, Oğuz Yenen’i 2 bacağından birer kurşunla vurdu. Tevfik K.’nin beraberinde bulunan kimliği belirsiz kişi de yaralı halde yere düşen Yenen’i tekmeledi. Kimliği belirsiz kişi kaçarken, Tevfik K. polisi arayıp, silahıyla birlikte teslim oldu.

İLK MÜDAHALEYİ ÇEVREDEKİLER YAPTI

İlk müdahalesi çevredekiler tarafından yapılan Oğuz Yenen ise ilk olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ