MAGAZİN

The Last Dance Konusu, 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Fragman Yayınlandı mı?

ESPN’nin hazırlamış olduğu ve Michael Jordan temalı belgeselin 2. sezonu çekiliyor mu? Ne Zaman yayınlanacak?

 

Dünyaca ünlü spor platformu ESPN’in hazırladığı The Last Dance belgeseline büyük ilgi! Netflix’te yayınlanacak olan belgesel hakkında Michael Jordan hayranları ve sporseverler araştırma yapmaya başladı. Özellikle belgeselin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Peki, The Last Dance ne zaman yayınlanacak? The Last Dance’in konusu ne?

ESPN’in hazırladığı The last dance belgeseli Netflix’de büyük ilgi gördü. Michael Jordan’ın yaşamını anlatan belgesel bu pazar günü seyircisiyle buluşacak. Belgeselk 20 Nisan’da da ülkemizde Netflix üzerinden izlenebilir olacak belgesel hakkında sporseverler araştırma yapıyor. Netflix’in belgeseli ne zaman yayınlayacağı ve içeriği merak konusu oldu.

THE LAST DANCE’İN KONUSU

Efsane yıldız basketbolcu Michael Jordan’ın yaşamını anlatan The Last Dance’in konusu hakkında Netflix, “1997-98 sezonundan yayınlanmamış görüntülerle dolu bu belgesel dizisi, Michael Jordan’ın kariyerinin ve 1990’lardaki Chicago Bulls’un eksiksiz bir öyküsünü anlatıyor.” ifadelerini kullanıyor. The Last Dance’in yapımcılığını ESPN üstleniyor.

JORDAN’IN BELGESEL HAKKINDAKİ ÇEKİNCESİ NE?

Belgeselin yönetmeni Hehir ile görüşen Jordan “İnsanların bu görüntüleri gördüğünde neden bu kadar yoğun hisler taşıdığımı, yaptığım şeyleri neden yaptığımı, neden böyle davrandığımı ve söylediklerimin altında yatanları anlayabileceklerinden emin değilim” diyerek endişelerini belirtmiş.

The Last Dance 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Çok beğenilen netflix belgeselinin 2. sezonunun ne zaman çıkacağı hakkında maalesef elimizde kesin bir bilgi bulunmamakta. Herhangi bir açıklama elimize ulaşmadığından ötürü çıkmayacağı konusunda daha ağır bir ihtimal var.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı