GÜNDEM

Ünlü Rapçiden Beklenmedik Ölüm Haberi!

Genç şarkıcı Juice WRLD 21 yaşında olmasına rağmen, çok ciddi başarılar elde etti. Şarkılarının hepsi milyonlarca dinlenirken aralarından en bilindikleri ise, ALL Girls Are The Same, Lucis Girls’dir. Nöbet geçirerek hayatını kaybeden şarkıcı, birkaç saat önce uçakla yolculuk yaptı. Polis sözcüsü yaptığı incelemeleri sonucu suikast düzenlenmediğini söyledi. Lakin sosyal medyada ki takipçileri, suikast düzenlendiğini düşünüyor. Daha önce öldürülen rapçilerden yola çıkarak, şarkıcının ölümünde bir sebep aranıyor.

Ölüm Nedeni

Juice WRLD’ün hayatını kaybetmesi, milyonlarca insanı üzüntüye boğdu. Nöbet geçirerek can veren şarkıcının ölüm nedeni açıklandı. Alınan bilgilere göre Juice WRLD’e ait 30 kilo uyuşturucu, silah ve zırh delici mermilerin üzerinde olduğu belirlendi. Jetin pilotu ihbar etti.

Gerekli polis ekipleri ve gizli ajanlar hangarın içerisine girip Juice WRLD’i beklediler. Juice WRLD polisleri görür görmez çok hızlı bir şekilde uyuşturucu maddeleri yutması sebebi nöbet geçirdi ve hayatını kaybetti. WRLD’nin korumalarında ise 2 adet silah bulunuyordu. Güvenlik görevlileri de silah taşıdığı için tutuklandılar.

JUICE WRLD KİMDİR?

Juıce WRLD Amerika’nın Chicago eyaletinde dünyaya gelmiştir. 21 yaşında olan ünlü rapçi tam tarih olarak 2 Aralık 1998’te dünyaya geldi. Bir müzik şirketiyle projelerine devam etmekte olan genç yetenek, seçimini Amerikan Müzik’ten yana kullanmıştı.

Dünyada şöhret olmasının en önde gelen sebeplerden biri ise Lucid Dreams adlı şarkısıydı. İnsanlardan sevgi ve ilgi almaya devam ediyordu. Devam ettiği projelerinde beraber şarkı yaptığı isimler Travis, Scoot, Lil Uzi Vert,G herbo. Şarkılarında ünlenmeye devam ettiler. Ve Luic Dreams şarkı 200 milyonu geçti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı