GÜNDEM

Yakıtı Değil Yaşamı Bitti!

D100 Karayolu’nda Talihsiz Olay

Talihsiz kazanın 03.00 sularında gerçekleştiği belirlendi. D100 Karayolu Ankara güzergahında  meydana gelen kaza, söylenenlere göre 34 EV 9664 plakalı araç sahibinin, yakıtının bitmesiyle emniyet şeritine arabasını park etti. Aksaray-Bayrampaşa yol ayrımında duran araç sahibi, yardım için beklerken 34 GG 2751 plakalı aracın sahibi İbrahim Kadir Özkan, yardım için durdu. İki sürücü bu durum için birbirleriyle konuşurken o sırada 16 NKG 31 plakalı otomobil belirli olmayan bir nedenle duran araçlara arkadan çarptı. Talihsiz olay sonucu yakıtı biten araç sahibi R.P, yardım için duran aracın altında kaldı. Diğer otomobilde bulunan B.A.Y isimli kadın yolcu ile K.Ü ve A.T. ağır yara aldı. Yardım için duran otomobil sahibi İbrahim Kadir Özkan, kazadan etkilenmedi.

Oracıkta Yaşamını Kaybetti

Yardıma koşan sürücüler bir yandan yardım etmeye çalışırken bir yandan da olayı itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Otomobilin altında kalan R.P’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralıların ise ön müdahaleleri yapıldıktan sonra ambulans ile en yakın hastanelere kaldırıldığı ve kontrol altında olacakları bildirildi. R.P’nin cansız bedeni de Yenibosna Adli Tıp Morguna taşındı.

Kazanın sebebini araştıran polis, zincirleme kazanın nasıl gerçekleştiğini çözmek için işe koyuldu. Bu talihsiz kazanın tekrar yaşanmaması içinse trafik ekipleri tarafından yol denetimi yapıldı. Yolun temizlenmesi ve yolların kontrolü sağlandıktan sonra, ulaşım normale döndü. Polisler olayın netliğe kavuşması için soruşturmayı sürdürüyor.


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı