Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Youtube MP3 Dönüştürücü 2018 – Nasıl MP3 Dönüştürülür?

Youtube MP3 Dönüştürücü 2018 – Nasıl MP3 Dönüştürülür?
  • 07.11.2018

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden birisi olarak öne çıkan Youtube’da milyonlarca farklı müzik, film, video, belgesel bulunmaktadır. Bu haberde MP3 dönüştürme işlemini ele alacağız. Youtube’da dinlediğiniz müzikleri MP3’e dönüştürüp telefonunuzda veya bilgisayarınızda herhangi bir İnternet paketine ihtiyaç duymadan dinleyebilirsiniz. Telefon, bilgisayar, tablet gibi her türlü elektronik ürüne Youtube’dan müzik indirilebilmektedir.

Youtube Link Yazarak MP3 Dönüştürme

Youtube’da herhangi bir ek program veya siteye ihtiyaç duymadan direkt olarak 2 hamleyle video ve müzik indirebilirsiniz. İzlediğiniz videonun veya dinlediğiniz müziğin URL adresi, yani bilinen adıyla linkine geliyorsunuz. Link bölümündeki Youtube.com yazısının başına herhangi bir noktalama işareti koymadan “ss” yazıyorsunuz. Yani normalde dinlediğiniz müziğin URL adresi www.youtube.com/2383883 ise siz bu linki www.ssyoutube.com/2383883 yaparsanız direkt olarak indirme sitesine geçiş yapacaksınızdır.

Eklentiyle MP3 Dönüştürme

Youtube’da MP3 dönüştürme işlemini eklenti yardımıyla da yapabilirsiniz. Bir kez eklentiyi kurduktan sonra, bir dahakine tüm videoların Youtube üzerinde hemen alt bölümünde yeni bir buton olduğunu farkedeceksiniz. Youtube’da her izlediğiniz müzik, video her ne olursa olsun altında bulunan Download bölümünden ister mp3, ister mp4 formatında dilediğiniz içeriği indirebilirsiniz. Eklenti Mozilla Firefox tarayıcısında çalışmakta olup, çok hızlıdır. Mozilla’ya YouTube MP3 Downloader , Mozilla eklenti yazarak söz konusu eklentiye sahip olabilirsiniz.

Programla Youtube MP3 Dönüştürme

Eklentide olduğu gibi program kullanarak da Youtube’dan MP3 dönüştürme işlemi yapabilir, ardından ise bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlarınıza indirmek istediğiniz içeriği gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Programın adı Youtube By Click. Youtube üzerinde her türlü içeriği izlerken, size bilgisayarınızın bildirim sekmesinden bildirim gönderir ve indirmek isteyip istemediğinizi sorar. Ardından ise eğer indirmek istediğiniz bir içerikse butona tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sitelerden MP3 Dönüştürme

Youtube’dan MP3 dönüştürme işlemi için birçok site bulunmaktadır. Birkaç site bu hususta en çok kullanıcıya sahip siteler ünvanı taşımaktadır ve en iyi şekilde dönüştürme yapanlar onlardır. Bunları Online Video Converter, Mp3 Support gibi ayırabiliriz. Bu sitelere erişim sağlayarak indirmek istediğiniz içeriğin linkini kopyala yapıştır yöntemiyle istenilen bölüme ekleyip, indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ