SPOR

Zlatan İbrahimovic Emekli Olmaya Sıcak Bakmıyor!

38 yaşındaki efsanevi futbolcu Zlatan Ibrahimovic sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla emekli olmayacağını belirtti.

Sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapan Zlatan Ibrahimovic, emekli olmaya pek sıcak bakmıyor gibi gözüküyor.

Bu sezon sonuna kadar AC Milan’la sözleşmesi bulunan efsanevi futbolcu Zlatan Ibrahimovic, sosyal medya üzerinden bir video paylaştı. Videoda 38 yaşındaki ünlü oyuncunun, kendisinden futbolu bırakmasını bekleyenlere bir nevi cevap verdiği görülüyor.

Kendi maç görüntülerinin yer aldığı videoda arka fonda konuşan Ibrahimovic’in, “Artık bittiğimi, kariyerimin yakında sona ereceğini düşünüyorsunuz. Beni tanımıyorsunuz. Tüm hayatım boyunca savaşmam gerekti. Kimse yeteneklerime inanmıyordu. Bu yüzden benim kendime inanmak gerekti. Bazıları beni parçalamaya çalıştı. Ancak beni yalnızca daha da güçlü yaptılar. Bazıları eksiklerimi ortaya çıkarmaya çalıştı. Onlar da beni yalnızca daha zeki yaptı. Ve şimdi, bittiğimi mi düşünüyorsunuz? Hepinize söyleyeceğim tek bir şey var. Ben sizin gibi değilim. Çünkü ben, siz değilim. Ben Zlatan Ibrahimovic. Ve ısınmaya yeni başlıyorum” sözlerinden oluşan tiradını dinliyoruz.

Tecrübeli yıldızın bu sene Milan ile çıktığı 18 maçta 8 gol ve 4 asisti bulunuyor. İsveçli oyuncunun yaşı itibarıyla bu yaz emekli olabileceği konuşuluyordu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı