Tüm Emeklilere Müjde Geldi! Başkan Erdoğan Onayladı! SSK BAĞ-KUR 4A 4B 4C’li Memur Emeklilerine 8.500 TL Ödeme Verilecek...

Tüm Emeklilere Müjde Geldi! Başkan Erdoğan Onayladı! SSK BAĞ-KUR 4A 4B 4C’li Memur Emeklilerine 8.500 TL Ödeme Verilecek...

EYT düzenlemesiyle birlikte emeklilik hakkı kazanacak 2 milyon 250 bin vatandaşı müşterileri yapmak için özel bankalar arasında yarış başladı. Yapı Kredi, emekliye vereceği promosyona zam yaparak mart ayında 8500 TL ödeme yapılacağını duyurdu.

EYT düzenlemesiyle birlikte emeklilik hakkı kazanacak 2 milyon 250 bin vatandaşı müşterileri yapmak için özel bankalar arasında yarış başladı. Yapı Kredi, emekliye vereceği promosyona zam yaparak mart ayında 8500 TL ödeme yapılacağını duyurdu.

28 Şubat'ta Meclis'ten geçen EYT düzenlemesiyle birlikte sayıları 15 milyonu geçen emekliler, bankaların da en büyük müşteri kitlesini oluşturuyor. Sisteme yeni dahil olacak 2 milyon 250 bin vatandaştan en büyük payı kapmak isteyen birçok özel banka, emekli müşterilerine ödediği promosyon rakamlarına zam üstüne zam yapmaya devam ediyor.

Türkiye'nin en bilinen özel bankalarından biri olan Yapı Kredi, mart ayına girilmesiyle birlikte promosyon ödemelerinde de değişikliğe gitti. Banka tarafından yapılan açıklamada, emekli maaşını 3 yıl boyunca Yapı Kredi'den almaya söz veren müşterilere 8500 TL'ye varan nakit promosyon ödeneceği belirtildi.

2023 MART AYINDA EYT'LİLERE NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU ÖDENECEK?

Bankadan yapılan açıklamaya göre, emeklilere ödenecek tutar maaşlara göre değişiklik gösterirken. En yüksek ücret ise 8500 TL olacak.

İşte Yapı Kredi'nin güncel promosyon tablosu:

Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; ödenecek rakamlar...

Alınacak maaşlara göre:

3.499 TL'ye kadarsa 4.500 TL;
3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 5.250 TL;
7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.750 TL;
10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.500 TL

1000 LİRA KARTLARA AKTARILACAK

3 Mart 2023 -31 Mart 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 03.05.2023'e kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 750 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk haftası yapılacaktır.

Kampanya döneminde Ek Ödül Taahhütnamesi'ni imzalayan müşterilerimiz promosyon başvuru tarihi sonrasındaki 1 ay içerisinde açılacak yeni Bireysel Emeklilik sözleşmelerinde (BES) ödeme tercihi hesaptan olan müşteriler ek 250 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Belirtilen dönemde açılacak Bireysel Emeklilik Sözleşmenizin (BES), ödeme aracını hesap olarak belirlemeniz ve sözleşmenize ait minimum 250 TL tutarındaki ilk tahsilatın yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya, Yapı Kredi aracılığıyla satılan “Allianz Yaşam ve Emeklilik” Bireysel ve Gruba Bağlı Bireysel planlar için geçerlidir. Ödeme ilk maaşın alındığı ayı takip eden ayın, ilk haftasında yapılır.

Kredi kartı kampanyasından 20 Ocak 2022 – 2 Mart 2023 arasında ek ödül taahhüdü veren ve ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyadan 2 Mart 2023 tarihi itibariyle Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon taahhüdü bulunan ve bir diğer SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamazlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.