Haber Kervanı -
$ DOLAR → Alış: 5,68 / Satış: 5,71
€ EURO → Alış: 6,28 / Satış: 6,31

KÜNYE

YÖNETİM YERİ ADRESİ
KERVAN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş

Akdeniz Mahallesi, Gazi Osman Paşa Blv. 10-1 A
Batı İş Hanı Kat:4 No:18

Konak/İzmir

Tel: (0232) 425 78 43

Mail: [email protected]

SORUMLU MÜDÜR

Fehmi ŞENGÜN
mail:
 [email protected]

EDİTÖRLER

         Osman TEMUR                                Ceylan TOSUN                            Melih GÖKTÜRK
mail:
 [email protected]         mail: [email protected]vani.com       mail: [email protected]

   Fatih KIVANÇ                                Erhan SÖNMEZ                              Sevil DEMİRCİ
mail:
 [email protected]             mail: [email protected]     mail: [email protected]

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Teslime ASLAN 
mail: 
[email protected]

REKLAM REZERVASYON
[email protected]

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
[email protected]

HUKUK DANIŞMANI
Adnan AYMAZ

ALTYAPI ve TEMA
WordPress 4.9.4 Türkçe

Bilgi ve Destek Hattı
+90 532 651 11 87

Servis Yer Sağlayıcı

Ünvan: Veridyen Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres: Erzene Mah. 31 Sok. No:3 Bornova İzmir

Resmi Abonesi Olduğumuz Ajanslar:
UYARI

Haberkervani.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Kervan Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 Haberkervani.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Haberkervani.com’a aittir. Haberkervani.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberkervani.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Haberkervani.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberkervani.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberkervani.com However, sometimes the Haberkervani.com uses third parties to process your information. Haberkervani.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberkervani.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberkervani.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberkervani.com and its services. When you use Haberkervani.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberkervani.com cookies section of our full Privacy Policy.